1. Новини Закарпаття

Особливості заготівлі сіна в тюках на зиму

Сіно, як і багато століть тому, продовжує залишатися одним з важливих видів кормів сільськогосподарських тварин, які використовуються в зимовий час. Тому збір сіна в тюки здійснюється завжди з урахуванням всіх умов. Адже зіпсувати сіно, і тим самим позбавити тварин цінного зимового корму, зовсім нескладно. Для цього достатньо лише неправильно здійснювати навіть нетривалий час зберігання. В таких випадках опади і сонячні промені почнуть згубний свій вплив, позбавляючи сіно, здатності зберегти свої якості тривалий час.

Звичайно, це не означає, що в якості зимового корму підходить лише повністю висушене сіно. Насправді процес його заготовки здійснюється тільки в тому випадку, якщо воно має вологість 40-65 %. Використовування сітки для тюків дозволяє швидко піддати сіно пресуванню, і тим самим створити необхідні для ферментації анаеробні умови. Тому не дивно, що при настанні моменту заготівлі сіна на зиму, практично кожен фермер прагне мати в наявності хорошого рівня надійності сітку.

Особливості покупки сітки для сіна

У продажу такі види сіток можна знайти в непоганому різноманітності. Слід зауважити, що не кожна з них має високий рівень надійності, а також здатність забезпечувати захист сіна від опадів. Тому не дивно, що пошуки такого виробу, нерідко закінчуються вибором сітки ManuAgri. Адже на сьогоднішній день вона є однією з небагатьох, що має кращі експлуатаційні характеристики і доступну ціну.

Звичайно, за умови, що покупка сітки буде здійснюватися тут https://agri.manupackaging.ua/uk/, безпосередньо у дилера. Це одним з кращих в цій сфері матеріал, який, до речі можна купити тут недорого в будь-якій кількості. Також на сайті є плівки для сінажу, полімерні рукава, закваски, які використовують в заготівлі кормів. Вся продукція, що випускається цим виробником, має не лише сертифікацію, але також піддається повторній переробці.