1. Новини Закарпаття

Як вибрати масляний фільтр?

Масляний фільтр: https://chery911.com.ua/chery/amulet-a11-a15/dvigately-i-sistema-vyhlopa/maslyanyj-filytr/ в автомобілі-що печінка в організмі. Непомітні на вигляд відхилення від норми можуть привести до величезних проблем. Деякі ставляться до вибору фільтра легковажно, купуючи що попало. Хоча відрізнити хороший фільтр від поганого може будь-хто.

Рекомендації по вибору

  1. Ціна питання

Вартість ремонту найпростішого двигуна на кілька порядків перевищує вартість навіть кращого фільтра-економити на цій деталі не розумно. Тим більше, якщо стоїть вона за сьогоднішніми мірками відносно небагато. Нормальна ціна масляного фільтра (наприклад, MANN-FILTER) для легкового автомобіля — близько 300 рублів. Пішли шукати дешевше і знайшли? Не поспішайте радіти. Швидше за все, це продукція низької якості. Або зовсім підробка.

  1. Знання-сила

Щоб ніколи не шукати відповіді на запитання, який фільтр купити, досить з'ясувати, який був обраний самим автовиробником, і купити на заміну точно такий же. У MANN-FILTER є Зручний Інтернет-каталог, що дозволяє легко підібрати масляні, повітряні і паливні фільтри для легкового автомобіля, мотоцикла, комерційної та спеціальної техніки. Що особливо приємно, там можна знайти і рідкісні марки, навіть вже не існуючі, в тому числі вітчизняні. І хоча укладачів каталогу можна дорікнути в деякій некоректності в такій вказівці марок, будь-хто знайде фільтр на Moskvitсh або Volga/GAZ.

  1. Функції друку

Виробники низькоякісних товарів часто заманюють покупців яскравою упаковкою. Тим, хто робить якісні речі, мішура ні до чого. Навпаки, в честі строгий дизайн. Але якщо на коробці з фільтром блякла друк, Змащені або розбігаються букви, покладіть такий товар назад на полицю. Слід уникати і фільтрів з неясним зазначенням місця виробництва, написами типу Made in EU, тобто " зроблено в Євросоюзі». Це нісенітниця. Чіткими, рівними повинні бути всі написи і малюнки на самому фільтрі (його корпусі).