1. Новини Закарпаття

Що потрібно знати про glo hyper+

На правах реклами.
glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Сьогодні «Бритіш Американ Тобакко» (British American Tobacco) пропонує повнолітнім споживачам тютюнової або нікотинової продукції спеціальний пристрій для нагрівання тютюну, представлений трьома моделями – glo pro, glo hyper та glo hyper+. Перший девайс підходить для користувачів , які тільки починають знайомство з технологією індукційного нагрівання.
Моделі glo hyper та hyper+ відрізняються від glo pro, оскільки з цими пристроями можна використовувати тільки стіки neo™ нового формату demi зі збільшеним вмістом тютюну* у порівнянні зі стіками для glo pro. При цьому, в порівнянні з glo pro, ви отримуєте більш насичений смак тютюну як в режимі Standard, так і Boost.
Ви зможете знайти і підібрати девайс для нагрівання тютюну на офіційному сайті бренду – https://myglo.com.ua/pages/glo-hyper-plus. Зокрема, серед представленого асортименту ви побачите моделі різних кольорів, зможете одразу замовити потрібні тютюнові стіки та інші аксесуари.
Особливості glo hyper+
Ця модель девайсу для нагрівання тютюну представлена ​​в декількох кольорах. За бажання ви можете придбати стильні чохли, що призначені для захисту та персоналізації пристрою**. Існує кілька їх різновидів, не тільки в плані кольору, але й матеріалу, з якого вони виготовлені – силікон, текстиль і натуральна шкіра.
Сам пристрій також має ряд особливостей:
· З glo hyper+ використовуються тютюнові стіки нового формату neo™ demi. Вони на 15% більші за розміром, а також містять на 30% більше тютюну* у порівнянні зі стіками для glo pro. Це робить смак більш насиченим.
· Тютюнові стіки представлені широким асортиментом із різними смаками, наприклад, Bright Tobacco, Magnetic Pineapple, Brilliant Berry та іншими. Як доповнення, більшість видів стіків містять капсулу, за допомогою якої ви можете змінити їх смак. Ви зможете доповнити його нотками червоних ягід, ананасу тощо.
· Девайси glo hyper+ виконані в новому стильному дизайні. Підібравши потрібний колір, ви зможете легко підкреслити свій стиль, а презентабельні чохли допоможуть вам у досягненні цієї мети.
· Деякі glo hyper+ мають покриття Soft Touch, зокрема йдеться про всі кольори, окрім білого. Нові пристрої для нагрівання тютюну мають глибокий благородний металевий блиск, з тактильно приємним ефектом.
Як підібрати і придбати glo hyper+
У каталозі офіційного сайту бренду можна знайти і підібрати для себе не тільки пристрої, але й чохол потрібного кольору і матеріалу виготовлення. Зокрема glo™ надає всім бажаючим повнолітнім споживачам послугу «Тест-драйв». Користуючись цією нагодою, ви зможете безкоштовно користуватися glo™ впродовж декількох днів. Це дозволить вам повністю оцінити всі переваги пристрою, а також особисто випробувати технологію індукційного нагрівання тютюну. Стіки нагріваються до 250-280о C, однак під час цього процесу утворюється тільки насичений нікотином аерозоль, ніякого диму і попелу***.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.
** Ця продукція призначена для використання виключно з glo.
*** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.