1. Новини Закарпаття

Види стрічок з логотипом компанії

Споживачам продукції у вигляді стрічки з логотипом компанії вона приносить естетичне задоволення, а для того, для кого виготовляється виріб, він є тонким маркетинговим ходом, вважається дуже дієвим ре

Споживачам продукції у вигляді стрічки з логотипом компанії вона приносить естетичне задоволення, а для того, для кого виготовляється виріб, він є тонким маркетинговим ходом, вважається дуже дієвим ре

 

Види стрічок з логотипом компанії

Споживачам продукції у вигляді стрічки з логотипом компанії вона приносить естетичне задоволення, а для того, для кого виготовляється виріб, він є тонким маркетинговим ходом, вважається дуже дієвим рекламним матеріалом. При цьому коштує продукт зовсім недорого. Завдяки розміщеній на виробі інформації він допомагає формувати імідж компанії, просувати продукт або послугу на ринку.

Види брендованих стрічок

Класифікацію цих виробів можна розділити на три напрямки: використовуваний матеріал, інформація, застосовувана технологія. Для виготовлення стрічки на замовлення використовують сатин, нейлон, атлас, репс і деякі інші види тканин. На неї може наноситися будь-яка інформація, аж до супроводжуваного текстом малюнка. Але найчастіше надходять замовлення на виготовлення продукції:

  • з логотипом або назвою підприємства, фірми або компанії;
  • торговою маркою або товарним знаком;
  • девізом або рекламним слоганом.

Замовляють також нанесення напису на стрічку, що містить контактну інформацію (телефон, адреса фактична і Web, факс). Способи нанесення використовуються теж самі різні. Універсальним методом, відповідним для будь-якого виду використовуваної тканини, включаючи еластичну, є флексодрук. Це нанесення напису або малюнка швидковисихаючими фарбами за допомогою друкарських форм. До інших популярних методик відносяться:

  • шовкографія (продавлювання фарби крізь трафарет);
  • роторний друк (перенесення за допомогою полімерного кліше);
  • гаряче тиснення фольгою (нанесення зображення з цього матеріалу);
  • термотрансферний друк (обробка стрічки ріббонами зі спеціальних принтерів).

Колір, забарвлення, ширина і довжина стрічок підбирається з урахуванням побажань і смаків клієнта.

Сфери використання

Фірмові стрічки з кожним роком стають дедалі популярнішими. Область їх застосування постійно розширюється. Корпоративне використання передбачає їх наявність:

  • на урочистих подіях для символічного перерізання під час відкриття заходу;
  • на спортивних змаганнях;
  • при виїзді на пікнік.

Використання брендованих стрічок тут допомагає підкреслити статусність проведеного заходу. Упакована стрічкою з фірмовою символікою продукція сприяє виділенню її з ряду собі подібних. Товар з символікою виробника має більш презентабельний вигляд, добре розкуповується.

Ту ж коробку цукерок покупець вибере швидше з фірмовою стрічкою, ніж без неї. Незамінним атрибутом є красиво оформлена стрічка для упаковки подарунка. А букет, прикрашений стрічкою з логотипом, завжди буде виділятися, навіть якщо винуватець торжества отримав море інших квітів.