1. Новини Закарпаття

Список книг для читання: книги, які потрібно прочитати

Є незліченна кількість книг, які ми, звичайно, ніколи не зможемо прочитати, ось чому ми збираємося розповісти вам, які книги ви дійсно повинні прочитати в своєму житті.

Чомусь в наші дні ми все менше і менше читаємо книги. Нам більше подобається проводити час зі смартфонами або з Netflix. Але ми забуваємо, як важливо читати.

Чому варто читати

Він сприяє творчості, покращує словниковий запас, підвищує концентрацію уваги і, як кажуть, навіть запобігає хворобі Альцгеймера.

Книгарня "Є" склала для вас список книг, які ви повинні були прочитати в своєму житті.

Повірте: це прекрасне почуття, коли можна відзначити той чи інший заголовок в списку літературних канонів. Найпрекрасніше, що книги видавництва старого лева випущені на українській мові і ви зможете насолодитися рідною мовою з іноземною літературою, перерахованої тут. Всі ці книги неймовірно зворушили нас і допомогли на мить вирватися зі стресової повсякденному житті.

Двоє в один день

Емма і Декстер знайомляться один з одним на випускній церемонії. Вони проводять ніч разом, а потім розходяться. Жоден з них не дуже задоволений своїм життям, і вони не можуть забути один одного ... Ви проковтнете цю книгу з першої сторінки.

Будденбрукс

У романі «Будденбрукси» автор Томас Манн слід за падінням вигаданої родини Будденбруксов. Йоганн Будденбрук керує поважної сімейною компанією, він успішний і багатий.

Коротка історія майже всього

Книга «Коротка історія майже всього» - ідеальна книга для всіх, хто хоче зрозуміти всесвіт і то, як виникло людство.

Квітка пустелі

У книзі «Квітка пустелі» автор Варіс Дірі пише про своє життя. Вона народилася в Сомалі і була жорстоко обрізана, коли їй було 5 років.

Готель Нью-Гемпшир

Книга «Готель Нью-Гемпшир» - справжня класика. Він розповідає абсолютно абсурдну сімейну історію. Після невдалого відкриття готелю в Нью-Гемпширі Уинслоу Беррі намагається привести готель одного до успіху.

загрузка...