1. Новини Закарпаття

Таксі Пульс: перевезення інвалідів та маломобільних людей — на які саме особливості слід звернути увагу в першу чергу?

Таксі для сучасних людей є дуже важливою складовою життя. Як часто виникає необхідність дібратися кудись за як можна коротший час, але міський транспорт вже зупинив свою роботу, а їхати власним авто немає можливості або не можна через вживання алкоголю! Саме у таких ситуаціях виручає таксі. Лише один дзвінок — і автівка вже через декілька хвилин буде біля під’їзду, аби забрати клієнта і доставити його до пункту призначення. Якщо говорити про Таксі «Пульс», то виконує ще важливішу функцію: перевезення людей з обмеженими можливостями. Саме у Таксі Пульс перевезення інвалідів – це найбільш безпечно та вигідно, адже компанія Таксі Пульс попіклувалася про кожного клієнта та зробила всі умови для транспортуваннях людей, котрі цього дійсно потребують. Адже, саме такі люди потребують особливих умов, звісно, вони мають право на комфорт. Найголовніше в таких поїздках від компанії – вигідність ціни проїзду.

Для кого призначається таксі «Пульс»?

Автомобілі для малорухомих пасажирів оснащені необхідним підйомником, щоб клієнт міг швидко і без особливих складнощів перебратися на інвалідній колясці до салону машини. В середині також є місця для супроводжуючих людей, а також спеціальних кріплень і повноцінного розміщення крісла.

Компанія пропонує свої послуги наступним категоріям людей:

  • які пересуваються за допомогою колісних крісел;
  • які користуються палицями, ходунками або милицями для пересування;
  • вагітним жінкам;
  • похилого віку;
  • батькам із дітьми у колясках для малюків;
  • які перенесли травми, інсульти або інфаркти.

Таксі «Пульс» пропонує послуги по перевезенню маломобільних людей та інвалідів по Харкову, Харківській області та всій Україні.

Переваги таксі для людей із обмеженими можливостями вільного пересування

Серед головних плюсів компанії слід відзначити високий рівень безпеки та комфорту під час перевезення людей, що мають певні проблеми зі здоров’ям. Водії проходять спеціальну підготовку, тому знають, як правильно супроводжувати людей з інвалідністю. Всі автомобілі сертифіковані та облаштований всім необхідним для виконання своєї головної задачі — безпечного та комфортного перевезення людей із обмеженими можливостями або малорухомих пасажирів.