1. Новини Закарпаття

Коли потрібно оформляти страхування відповідальності перед третіми особами

Заподіяти шкоду іншим людям можна різними способами. У будь-якому випадку це тягне за собою матеріальні наслідки, розгляд у суді та псування відносин. Якщо ви поїхали у відпустку і стався прорив труби

Заподіяти шкоду іншим людям можна різними способами. У будь-якому випадку це тягне за собою матеріальні наслідки, розгляд у суді та псування відносин. Якщо ви поїхали у відпустку і стався прорив труби

Заподіяти шкоду іншим людям можна різними способами. У будь-якому випадку це тягне за собою матеріальні наслідки, розгляд у суді та псування відносин. Якщо ви поїхали у відпустку і стався прорив труби опалення, збиток може обчислюватися тисячами доларів. Сума буде залежати від вартості ремонту у власника постраждалої квартири, числа сусідів, яких затопило, та інших чинників. Надійніше застрахувати відповідальність перед третіми особами. У такому випадку платити будете не ви, а страхова компанія, з якою підписаний договір.

 

 

Уникайте проблем, але допускайте їхню ймовірність

 

Навіть найвпевненіша в собі людина, яка звикла перевіряти найдрібніші деталі, контролювати будь-яку дію, може зіткнутися з надзвичайною подією. Іноді обставини складаються в такий спосіб, що запобігти негативного сценарію неможливо. Замовивши страховий поліс онлайн на http://tig.com.ua/, можна уникнути серйозних фінансових витрат та усунути конфліктну ситуацію, не доводячи справу до суду. Підходить для власників собак і зброї, а також для людей, які бажають застрахувати відповідальність перед сусідами. Підрозділяється на обов’язковий і добровільний.

 

 

Для власників деяких порід собак оформлення поліса потрібно за законом і є обов’язковим. До таких належать:

 

  • вівчарка німецька;
  • бульдог американський;
  • різеншнауцер;
  • брохольмер данський;
  • мастиф іспанський;
  • хаскі сибірський тощо.

 

Водночас страхова компанія відшкодує заподіяну шкоду не тільки здоров’ю третьої особи, але й за псування майна.

 

Для власників зброї оформлення поліса також є обов’язковим. У перелік входять у тому числі луки, арбалети, спортивні пістолети мисливські нарізні та гладкоствольні рушниці, гвинтівки і т. д.

 

Оформляючи добровільний поліс відповідальності перед сусідами, можна вибрати одну або всі доступні опції. Найчастіше це пожежа, коротке замикання, аварії водонесущих мереж. Для підвищення спокою і зниження фінансових ризиків також рекомендується застрахувати власне майно.

 

Оформлення послуги страхування відповідальності

 

Коли ви знаєте, що неприємна ситуація не обернеться фінансовим крахом, якість життя підвищується. Для цього потрібно оформити відповідний поліс. Залишається вибрати надійну страхову компанію. Зробити це нескладно, якщо попередньо вивчити інформацію. Зверніть увагу на репутацію компанії, рік її заснування і відгуки клієнтів. Цедасть змогу сформувати більш об’єктивну думку. Такий підхід надійніший, ніж вивчення головної сторінки офіційного сайту. Варто звернути підвищену увагу і на професіоналізм співробітників, інформативність контакт-центру, манеру спілкування.

 

Надійна страхова компанія доступна в цілодобовому режимі, адже надзвичайна подія може статися несподівано в будь-який час. Фахівці чітко відповідають на питання, пояснюють порядок дій і надають будь-яку профільну підтримку в рамках укладеної угоди. Клієнтмає знати, що він захищений, і в скрутну хвилину не залишиться з проблемою наодинці.

 

Критеріям надійності відповідає страхова компанія «ТЕКОМ». Вся інформація доступна у відкритих джерелах, а з фінансовою звітністю ви зможете ознайомитися на офіційному сайті або запитавши у фахівця.У разі звернення клієнт може розраховувати на уважне і професійне обслуговування з урахуванням індивідуальних побажань. ПрАТ «ТЕКОМ» з 1997 року відповідально виконує роботу, своєчасно виплачує гроші згідно з умовами договору. Оформлення поліса не займає багато часу, а результат співпраці забезпечує спокій на кожен день.