1. Новини Закарпаття

Жовті троянди нікого не залишать байдужим

Квіти завжди були символом чогось урочистого або приємного. Вони обов'язковий атрибут дня народження або весілля, подяки артистам на концертах та визнання їх талантів, найважливіший помічник для чоловіків на побаченнях. Та й просто, флора стане приємним сюрпризом й без приводу. У кожної людини є свої переваги щодо квітів, але якщо чоловік вирушаючи на перше побачення, ще не знає смаків дами, то можна звернутися до універсального варіанту.

Величезна різноманітність колірної гами

Таким універсальним варіантом, за замовчуванням виступають троянди. Їх і так любить більшість представниць прекрасної статі, але також не засмутяться і ті, хто віддає перевагу романтичним польовим букетам. Ця квітка розкішна і зачаровує, виглядає самодостатньо навіть в одиничному екземплярі, навпаки додаючи який не тривіальності, не кажучи вже про величезні букети. Також варто відзначити широку колірну палітру, зустрічаються:

  • червоний;
  • бордовий;
  • рожевий;
  • яскраво-червоний;
  • жовтий;
  • білий.

Жовті троянди - це багатство та гармонія, а ніяк не розставання

Найбільш недооціненими в колірній гамі, виступають жовті троянди, які багато хто вважає символом розставання. Правда, даний стереотип більше відноситься до жовтих тюльпанів, завдяки одній дуже відомої музичної композиції. З трояндами цього кольору, все набагато більш оптимістично, вони вважаються символом розкоші та багатства, стабільності та благополуччя. Презентувавши дамі букет, можна буде побачити суміш самих різних позитивних емоцій на обличчі, починаючи подивом і закінчуючи захопленням. А значить зайві бали на свою користь, чоловік точно заробив.

Чоловіки гідно оцінять жовті троянди

Жовті квіти можна віднести до унісексу, так би мовити. Більшість чоловіків байдуже ставиться до флори, а багато і зовсім дивуються, отримуючи букет на День народження або якусь значущу дату. Але троянди жовтого кольору нейтральні і навіть найсуворіші представники сильної статі, з вдячністю приймуть композицію, яка підкреслить значимість приводу. Вони прекрасно поєднуються з іншими представниками флори, що дозволяє створювати стильні та оригінальні композиції, будь то невеликий букет або цілий кошик.

Стильні та багаті букети від професіоналів

А щоб зробити максимально позитивний ефект, найкраще замовляти букети у професійних флористів компанії "Мoonflowers". Вони складуть композицію, яка максимально буде відповідати приводу і гармонійно підходити об'єкту дарування. Всі квіти абсолютно свіжі, їх якість підтверджується документально. Кур'єр максимально оперативно доставить замовлення на вказану адресу, оплатити все можна безготівковим способом.