1. Новини Закарпаття

Електровелосипед - доступний та екологічний транспорт для всіх

Велосипед сприймається як універсальний невибагливий транспортний засіб, що не вимагає палива. Змінювалися покоління, відкриття в технологічному світі рознирювали для людини нові горизонти, і ось нам вже практично стали доступні міжпланетні перельоти, а велосипед, вірний своїй початкової конструкції, залишився старим вірним другом, як для безтурботної молоді, так і для цілком заможних громадян.

Однак, високі технології все ж увірвалися на простори велосипедної індустрії, оснастивши улюблений по всьому світу транспортний засіб електричним приводом.

Перший електричний привід для велосипеда з'явився ще в далекому 1895 році завдяки талановитому американському винахіднику Огдену Болтону. Щоправда тоді цей запатентований винахід не знайшов своїх поцінувачів, адже по-справжньому великі продажі електровелосипедів почалися лише після 2000-х років, наприклад, тільки в 2015 році було продано більше 35 мільйонів електричних велосипедів! І ця цифра щороку збільшується.

Водночас з цим почали з'являтися такі компанії, як Megaenergy, які пропонували пересічному споживачеві перетворити його звичайний велосипед на електричний за допомогою заміни деяких запчастин на спеціальні електронабори для велосипедів. Тим більш, електровелосипед можна зібрати самостійно. Тому й не дивно, що такі компанії завоювали шалену популярність по всьому світу, не зважаючи на відносно високу вартість самого електроприводу й супутньої електроніки. Приємним моментом в роботі таких компаній стало те, що вони стали поступово витісняти з ринку дешеві і неякісні китайські електровелосипеди.

Як обрати якісний електронабір для велосипеда?

Хочете зробити приємне собі або членам своєї родини та подарувати їм нові відчуття від старого велосипеда? Тоді запам'ятайте кілька простих правил, які допоможуть вам безпомилково зробити правильний вибір на користь якісного товару:

  • Головне, що потрібно запам'ятати при покупці електроприводу для свого велосипеда, це те, що якісне обладнання не може коштувати дешево. Якщо вартість пропонованого товару нижче середньої ринкової вартості, варто задуматися про візит в інший магазин;
  • Використання електричного приводу має бути безпечним. Купуючи електричний привід для велосипеда, намагайтесь вибрати перевіреного виробника, при цьому вас не повинна бентежити висока ціна, навпаки, вона повинна говорити про якість, надійність та безпеку товару, що купується;
  • Гарантія та наявність власної майстерні, в якій професіонали своєї справи в короткі терміни виконають будь-які ремонтні роботи з електроустаткування для велосипедів, говорить багато про що. У надійної компанії завжди є свій сайт, де можна дізнатися про комплектацію та ціни, умови доставки у різні міста, гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • Відмінною рекомендацією подібних компаній є вбудований на сайті форум або відгуки, де клієнти, що вже купили товар, можуть обговорити його з іншими потенційними покупцями, пояснити їм всі плюси і мінуси того чи іншого набору а також підказати кращий варіант для конкретної мети використання.

Знайшли перевірену компанію, що відповідає всім перерахованим вище вимогам? Тоді сміливо замовляйте у них електронабір для велосипеду, який вам довподоби.