1. Новини Закарпаття

Як вибрати паркет?

Паркет відомий і затребуваний, але з ним багато плутанини.  Покупці часом не розрізняють масив-паркет і паркетну дошку, не знають, чим штучний паркет відрізняється від модульного.  Розкладаємо інформацію про паркет по поличках, щоб вибрати його правильно.

Що також може знадобитися в роботі з паркетом? 

Багато людей відзначали, що ремонт паркету здатний значно продовжити термін служби паркету.  А замовити його можна в компанії Свiт Паркету на цьому сайті. Також докладніше щодо такого питання, ремонт паркету можна дізнатися тут.

На що варто звернути увагу при виборі?

Визначте критерії, які вважаєте важливими.  Такими можуть бути:

  • ціна;
  • колір;
  • малюнок;
  • призначення і вологість приміщення;
  • стан основи підлоги;
  • підвищені вимоги до міцності через важку меблів і т. д.

 Виходячи з критеріїв, виберіть деревину.  В першу чергу орієнтуйтеся на стабільність покриття з таблиці в розділі «Деревина для паркету».  У ванній кімнаті не укладають паркет з дуба, бука, ясена, клена та інших європейських дерев.  Використовуйте тропічні породи: венге, тик, мербау.  Але коштують вони дорожче європейців.

 З тієї ж причини не вмонтовуйте на кухні паркет з дуба, бука, сосни і берези.

 Для вітальні та спальні підійдуть будь-які види деревини.

 Виберіть тип паркету: масив, штучний, щитовий, паркетна дошка.  Економний варіант з мінімумом часу для укладання (одна кімната - один день) - паркетна дошка.  Штучний паркет дозволяє викладати візерунки і реалізувати ексклюзивні дизайнерські рішення.  Масивна дошка - самий довговічний вид паркету, але йому шкідлива вологість вище 60%.  Дошки колеруют, підбираючи відтінок в тон інтер'єру.  Варто дорожче паркетної дошки.

 Виберіть щільність паркету з урахуванням призначення приміщення.  Як правило, в паспорті виробу вказано, для яких приміщень воно призначене.  Якщо такої інформації немає, використовуйте шкалу Бринелля з розділу «Деревина для паркету».  У коридор і передпокій укладайте дуб, бук, канадський клен.  Лідери по міцності - бамбук, мербау і венге.  «М'які» матеріали - сосна і ялина.