1. Новини Закарпаття

Як вибрати кондиціонер, осушувач та зволожувач повітря для дому?

Як створити повністю комфортні умови будинку або в квартирі? Один з пунктів – стильний і практичний інтер’єр. Другий – правильний вибір кліматичної техніки. Ми докладніше розповімо, яку кліматичну техніку краще встановлювати будинку і де її краще купувати. Яку техніку краще вибрати? Давайте з’ясовувати!

Який тип кондиціонера краще вибрати?

Для квартири і будинку зазвичай вибирають один з 3-х видів кондиціонерів:

  • мобільний;
  • настінний;
  • мульти-спліт систему.

Чим хороша мобільна модель? Це єдиний тип кондиціонера, який не вимагає професійного монтажу, та й ціна мобільних кондиціонерів доволі демократична. Ви можете встановити його самі. Такі кондиціонери розраховані на охолодження приміщення до 35 кв.м. Вони мають невисоку потужність – близько 2-4 кВт. Мобільні моделі можна встановлювати тільки біля вікна: у вікно або кватирку виводиться шланг, звідки виходить тепле повітря.

На відміну від мобільного кондиціонера, настінна модель потребує монтажу. Тому, купуючи настінний варіант, відразу дізнавайтеся, якою буде ціна встановлення кондиціонера. Це найпоширеніший тип кондиціонера, який складається з 1-го внутрішнього і 1-го зовнішнього блоку. Вибирайте модель залежно від площі кімнати, яку хочете охолодити. Потужність настінних моделей – від 2 до 7 кВт. На 10 кв.м. потрібен приблизно 1 кВт потужності: наприклад, для кімнати 30 кв.м. краще вибрати кондиціонер потужністю 3 кВт.

Найкращим варіантом буде кондиціонер мульти спліт система https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/kondicionery/multi-split, якщо ви хочете охолодити кілька кімнат. Це оптимальний варіант для будинку: мульти-спліт система складається з 1 зовнішнього і декількох внутрішніх блоків. Потужність кожного внутрішнього блоку може бути різною – від 2 до 5 кВт.

Де краще купити зволожувач повітря для будинку?

Якщо вам потрібен надійний і довговічний побутовий зволожувач повітря в м. Рівне https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/uvlazhneniya-i-tumanoobrazovaniya/pobutovi-ultrazvukovi, зверніть увагу на моделі, які пропонує магазин «Рівне-Кондиціонер». У цьому магазині можна вибрати і купити осушувач повітря, кондиціонер та іншу кліматичну техніку від провідних виробників.

Види осушувачів повітря та особливості їх роботи

У приміщеннях з підвищеною вологістю варто використовувати спеціальні осушувачі. Вони найчастіше застосовуються у напівпідвальних та підвальних приміщеннях. Якщо ви маєте приватний будинок та плануєте побудувати басейн, вам також потрібно буде встановити осушувач. Обираючи осушувач повітря у м. Рівне https://rivne-cond.rv.ua/uk/products/osushuvachi, враховуйте ряд параметрів агрегату – його продуктивність (скільки вологи він видаляє за годину або добу), рівень шуму, функціонал, тип встановлення та виробник. Купувати таку техніку рекомендуємо у спеціалізованих магазинах, які одразу пропонують послуги монтажу.