1. Новини Закарпаття

5 цінних порад, які потрібно знати коли берете авто напрокат

Перший найм автомобіля може бути захоплюючою справою. У деяких випадках це необхідність, і коли ви хочете повною мірою використати свій час у новій країні, це обов’язково! Однак це не повинно бути важко. Ми в Alin прагнемо зробити ваш прокат автомобілів максимально плавним і комфортним. Ми зібрали наш путівник з фактів та порад, які ви повинні знати, перш ніж вирушати у подорож на прокат автомобілів. Не забувайте, що якщо у вас виникнуть запитання, ми можемо зв’язатися з вами. Наша команда з питань бронювання завжди готова допомогти.

1. Використовуйте кредитну картку, коли берете машину

Можливо ви вже це знаєтє, бо використовували прокат авто Київ - в місті, яке дозволяє вибрати з-поміж численних агентств. Але варто на цьому наголосити. Компанії, що займаються прокатом автомобілів, перевіряють вашу кредитну історію, тому дебетова карта не завжди хороший варіант.

2. Зведіть кількість водіїв до мінімуму

Незалежно від того, їдете ви на сімейні канікули чи на відпочинок з друзями, кількість водіїв повинна бути мінімальною. За кожного додаткового водія вам потрібно буде сплачувати щоденну плату, незалежно від того, чи він насправді їде за кермом протягом періоду оренди. Більш детально читайте на сайті: https://alin.ua/rent/kiyiv

3. Покупки для страхування автомобіля

Ви можете отримати страховку на прокат автомобіля в агентстві. Також подумайте, про особисте страхування транспортного засобу, яке потенційно може також покрити оренду. Ви також повинні зателефонувати компанії, яка видає кредитну картку, оскільки багато хто з них пропонує певний вид страхування прокату автомобілів як перевагу картки. Не забудьте також придбати знижки на прокат автомобілів!

4. Залишайтеся на асфальтованих дорогах

Це, мабуть, звучить досить очевидно, але вислухайте нас. Існує не так багато агентств з прокату, які передбачають їзду по бездоріжжю. І бездоріжжя не повинне бути багнюкою. Якщо ви застрягли в багнюці з орендованим автомобілем у місці, де вам не слід було їздити, плата за його прибирання лягає на вас.

5. Слід наповнити бак перед поверненням машини

Ваша відпустка була вибуховою, але зараз настав час вирушати додому. Єдина проблема - ви привезли машину назад з порожнім баком. Ми всі можемо витратити 10 хвилин і долити бак перед поверненням машини. Навіть якщо ви вже заїжджаєте в аеропорт, варто витратити свій час, щоб розвернутися і знайти місцеву АЗС, де можна заправитись.

Іноді для поїздки потрібен не просто автомобіль, і компанії, що займаються прокатом автомобілів, чудово підходять для того, щоб у відпустку можна було взяти в оренду додаткові послуги.