1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Гірський велосипед - універсальний чи ні?

24
Без регіону (не видаляти!)

Гірський велосипед - універсальний чи ні?

Нині чудовий час - літо. Всі люди надають перевагу різному відпочинку, зокрема і активному в горах. На березі моря,  біля води підійде й звичайний велосипед, а ось для гір потрібен спеціальний - гірський. Наприклад, один із вказаних на даному  сайті, якщо цікаво, то можете перейти за вказаним посиланням і глянути, щоб краще розуміти про що йде мова в даній статті https://velopark.com.ua/ua/category/giant-gornye/.

То в чому ж переваги такого типу велосипедів?

Даний вид транспорту чудово впорається з дорогою після дощу, снігу, а крім того здатен  втриматися навіть на слизькій поверхні, що важливо, адже після дощу деякі лісові або гірські доріжки є настільки ж небезпечними і слизькими як і ті, що покрилися кіркою льоду. 

Він чудово витримує удари, маючи міцні, великі  колеса і металеві деталі наприклад із алюмінію( це один із надзвичайно міцних металів). Чому саме із міцних металів, а не із звичного матеріалу? Все досить просто. Якщо зробити такий  велосипед зі звичайного матеріалу, з якого виробляється повсякденний, на якому їздять по місту, то в гірських умовах він може не витримати експлуатації і зламатися на півдорозі або ж просто буде не здатен проїхати перешкоду. Порівнювати гірський  і звичайний велосипеди - це як порівнювати міцний великий позашляховик із «дев'яткою».  Обидві машини ніби, але для різних поїздок.

Колеса - це теж дуже важлива частина, котра приймає на себе дуже відчутні, якщо і не основні удари від тяжких доріг. В даному виді транспорту колеса набагато більші ніж  звичайні, крім того присутній елемент, котрий називається протектор, що захищає внутрішню частину шини від пошкоджень, тому ЇЇ важче пробити. Крім того дана деталь як і на автомобілі здатна створювати чудове зчеплення транспорту із землею. Крім того ця деталь дозволяє втримати рівновагу і взагалі втриматися на ходу. Параметри колеса даного велосипеда теж більші від звичайних: починаючи із 66,04  до 73, 66 сантиметрів. Звичайно ж гальма теж тут набагато міцніші. Зазвичай вони дискові, адже це дає можливість використовувати їх довше, вони є надійнішими і не залежать від погоди, до того ж зламати їх важче(що важливо в гірській велоподорожі). 


В підсумку хочеться зауважити, що гірські велосипеди дозволяють краще маневрувати, вони міцніші і, звичайно ж,  є універсальними для подорожей будь де, але навіть із таким міцним і безпечним транспортом не варто забувати про безпеку. Перевіряйте свій транспорт кожного разу як збираєтеся у подорож: колеса, гальма, налаштування керма і сидіння.  Бажаємо вам гарних, цікавих і успішних, а найголовніше безпечних подорожей.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber