1. Новини Закарпаття

Італійська якість за доступною ціною від компанії LaForma Home

На сайті можна придбати меблі європейської якості. Щоб зробити вибір, треба зайти на сайт салон меблів київ.

Маленькі та середні дивани

Маленькі та середні дивани ідеально підходять для дитячої кімнати, спільної квартири або кімнати для гостей. Завдяки своїй компактній формі ви економите простір і легко вписуєтеся в будь-яке приміщення.

Дивани-ліжка - імпровізоване ліжко для гостей

Диван-ліжко пропонує вам та вашим гостям найкраще з обох світів: комфорт для сну та сидіння. Вдень ти на ньому зручно сидиш. Вночі ви можете скласти її спинку і перетворити на ліжко для гостей.

2-місний - для студентів та дітей

Двомісний, який також називають одномісним диваном, завжди є вдалим вибором, коли не вистачає місця. Це знижує особливо хороші показники в дитячих кімнатах, однокімнатних квартирах або в студентській квартирі.

3-місний - для невеликих сімей

Ви шукаєте меблі київ, місце для себе та своїх близьких, але ваша вітальня невелика? Тримісний виконає ваші побажання: тримісний варіюється за ціною та розміром між двомісними та кутовими диванами.

Великі дивани

У вас багато відвідувачів чи у вас велика родина? На великих диванах є місце для всіх! Вони бувають різних форм: як Г-подібні кутові дивани, П-подібні живі пейзажі, Я-подібні великі дивани та групи для сидіння. На додаток до свого крою, вони також відрізняються за просторовим ефектом та практичною цінністю.

Кутові дивани - сидіти, лежати, економити простір

Жодна кушетка не є зручнішою, ніж на кутовому дивані. L-форма робить це можливим. Він створюється додатковою подушкою, прикріпленою до кута дивана, яка виходить у кімнату. Кутова подушка забезпечує м’який простір для ніг, коли ви лягаєте дрімати на кутовій кушетці.

Живі пейзажі - чиста пишність для вітальні

Живі пейзажі - це більша і розширена форма кутового дивана. Його Г-подібну форму доповнює ще один оббитий куточок. Результат - U-образна форма, яка спонукає до затишних розмов. М’який куточок, який додають, зазвичай трохи коротший: зона вітальні забезпечує вільними доріжки вашої вітальні - незважаючи на її розмір. Купуйте житлову зону, якщо регулярно відвідуєте багато відвідувачів або якщо у вас є сім’я.

Опис асортименту, можливо подивитися на сайті https://laformahome.com.ua

Місце розташування Київ, Глубочицкая, 40

Контактні телефони:

+38 098 60 900 30

+38 066 60 900 30