1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати квартиру?

 Придбання власного житла - дуже важливе питання, адже квартира купується на довгі роки.

 Всі ми рано чи пізно стикаємося з питанням «як правильно вибрати квартиру?».  Всім хочеться як знайти своє ідеальне затишне гніздечко, так і вдало вкласти кошти в нерухомість, щоб з часом вартість житла тільки збільшилася.  Якщо ви хочете, щоб покупка квартири увінчалася успіхом, необхідно дуже ретельно вивчити питання і «7 разів відміряти».

 Якщо говорити про надійних варіантах, то купити квартиру у Києві за допомогою даної організації.

 

 Критерії вибору квартири для покупки

 * Транспортна доступність

 Оцініть скільки часу буде займати дорога до роботи (і інших ваших «місць тяжіння») і назад на автомобілі, а також наявність зручних розв'язок і пробок на дорогах.

 Якщо особистого автомобіля немає, потрібно проаналізувати кількість маршрутів громадського транспорту, як часто і до скількох вони ходять.  Наприклад, якщо виявиться, що ви працюєте до 10 вечора і жоден автобус вже не відвезе вас додому, доведеться постійно витрачатися на таксі, що дуже невигідно.

 * Інфраструктура

 Оцініть інфраструктуру району відштовхуючись від важливих для вас критеріїв.  Якщо у вас є (або плануються) діти, звичайно важливим пунктом буде дитячий сад, школа поруч з будинком, наявність хороших ігрових зон, безпеку району.

 Якщо у вас є автомобіль, зверніть увагу на кількість паркувальних місць (зіставте їх з кількістю квартир в майбутньому будинку).  Оцініть планування внутрішнього двору - якщо місця буде не багато, не перетворитися чи все в суцільну парковку?

 Подивіться заздалегідь, де можна буде прогулятися після роботи увечері, які магазини є в безпосередній близькості до вашого будинку і до яких великих ТЦ можна швидко дістатися.

 Вобщем, відштовхуйтесь від своїх потреб при оцінці інфраструктури, а також вивчайте інформацію про те, як планується забудовуватися район надалі.

 * Екологічність

 Це важливий фактор при виборі місця для постійного проживання.  Почитайте інформацію про екологію обраного вами району, пошукайте чи є які-небудь промислові об'єкти / заводи неподалік, сміттєві полігони, чи не проходять ж / д шляху і т.д.

 * Перспективність

 Всім хочеться не просто купити житло, а й вигідно вкласти гроші.  Звичайно, сказати на 100% подорожчає / подешевшає житло в конкретному районі не можна (якщо це не центр), але постарайтеся зібрати максимум інформації про те, як буде розвиватися район в майбутньому і чи вигідно буде потім продати там квартиру.