1. Новини Закарпаття

Душові кабіни: види та особливості

Через активний спосіб життя, сучасній людині часто не вистачає часу для того, щоб полежати в ванній. Саме через це, у більшості квартир замість ванн зараз встановлюють душові кабіни. Обрати найкращий варіант та сантехніку купити у Львові можна на представленому ресурсі.

Види і особливості душових кабін

За останній час виробники душових кабін значно розширили свій асортимент, пропонуючи крім традиційних моделей більш удосконалені та функціональні моделі.

Стандартна душова кабіна представляє собою вертикальну конструкцію, яка складається із: стінок, дверей та піддону. Традиційна душова кабіна зазвичай закритого формату. Такі моделі більш практичні, завдяки чому під час купання вода не витікає за межі душової кабіни.

Також популярністю користуються душові кабіни без піддону. Зазвичай такі конструкції мають лише двері та стінки. В нижній частині виробу є слив для води, завдяки чому нічого не витікає до санвузла, а потрапляє одразу до каналізації.

Як обрати душову кабіну

Для того щоб правильно обрати стандартну душову кабіну, потрібно врахувати наступні параметри:

  1. Різновид піддону. Особливу увагу у цьому параметру звертають на матеріал виготовлення. Зазвичай таку частину виготовляють із метала, кераміки чи штучного мармуру. Але найбільш популярним вважається акрил. Саме такий матеріал відрізняється гарним підігрівом, простотою в догляді. Крім того, такий матеріал дуже добре очищати, і у випадку появі подряпин, його можна ошліфувати і недоліки повністю зникнуть.
  2. Додатковий функціонал. Сучасні душові кабіни обладнанні новим та цікавим функціоналом. Сама затребувана – масаж. Але при виборі обладнання потрібно враховувати те, що для такої функції потрібно забезпечити потрібний тиск. Якщо система водопостачання не в стані такого зробити, то функція не буде повноцінно працювати.

Душова кабіна – це популярний вид сантехники, який використовується у сучасних квартирах. Для того щоб правильно обрати модель, потрібно враховувати наступні параметри: матеріал, тип піддону, функціонал, тип кабіни та ін.