1. Новини Закарпаття

Пластична хірургія: коли і куди звертатися

У кожної людини є свої недоліки, які їй заважають у повсякденному житті. Деякі намагаються звикнути жити з такими особливостями, інші виправляють їх за допомогою пластичної хірургії. Дізнатися про це докладно можна на представленому ресурсі.

Коли звертатися до пластичного хірурга

Пластична хірургія – це направлення в медицині, що займається виправленням дефектів та недоліків зовнішності. Особливість такого направлення медицини в тому, що пластичний хірург зазвичай не лікує людину, а лише виправляє недоліки зовнішності.

Доволі часто до такого спеціаліста звертаються, в наступних випадках:

  1. Якщо є вродженні вади, які негативно впливають на стан здоров’я людини. Зазвичай до таких вад відносять: викривлення носової перегородки, деформація щелепи та ін.
  2. Зміна зовнішнього вигляду. За допомогою до пластичного хірурга звертаються тоді, коли є вади зовнішності через травми або хвороби, які дуже сильно псують зовнішній вигляд.
  3. Будь-які дефекти, які впливають на психологічний стан людини.

Крім того, окрім дефектів, які впливають на психологічний та фізичний стан, пацієнти також звертаються до пластичного хірурга для вирішення наступних проблем:

  1. Глибокі зморшки.
  2. Облисіння.
  3. Зменшення або збільшення молочних залоз.
  4. Провисання грудей, рук або інших частин тіла.
  5. Зменшення жирових відкладень, які неможливо прибрати за допомогою дієт та спорту.

Куди звернутися за допомогою

Медична клініка «Genesus» пропонує клієнтам широкий спектр послуг, пов’язані з медичною косметологією, пластичною хірургією та ін. Високу якість виконання послуг клініка гарантує завдяки використанню сучасного обладнання, якого нараховується в клініці понад 50 штук.

Крім того, керівництво та персонал регулярно покращує кваліфікацію у світових медичних центрах. Завдяки такому досвіду роботи, всі спеціалісти використовують в роботі тільки новітні методи лікування. Такий підхід до роботи забезпечує високу якість та гарний результат.

Клініка «Genesus» - найкращий варіант для тих, хто хоче покращити або змінити власну зовнішність.