1. Новини Закарпаття

Англійська мова онлайн: прості та ефективні лайфхаки

Дізнайтеся, як ефективно вивчати англійську мову онлайн: підказки, як вибрати хороші мовні курси, організувати навчальний час і практикувати розмовне мовлення.

Дізнайтеся, як ефективно вивчати англійську мову онлайн: підказки, як вибрати хороші мовні курси, організувати навчальний час і практикувати розмовне мовлення.

Англійську мову можна вчити страшенно довго і не зуміти вільно заговорити з іноземцем, зрозуміти зміст новинної статті. А можна витратити всього 1-2 місяці і вже виступати на конференціях. Від чого це залежить? Від здібностей людини до іноземних мов? Можливо. Але більшою мірою успіх залежить від організації навчального процесу. У статті ви знайдете підказки, як вчити англійську мову онлайн, від студентів школи Green Forest, докладніше про яку можна дізнатися на офіційному сайті  greenforest.com.ua.

Знайдіть курси, щоб вчити англійську мову онлайн разом з викладачем

Наявність досвідченого викладача - головна запорука вашого успіху в освоєнні нової мови. Адже наставник не тільки передасть вам свої знання, а й правильно організує навчальний процес:

  • складе план кожного онлайн-заняття;
  • підготує лексику по темі;
  • надасть інтерактивні матеріали - картинки, відео, музику;
  • допоможе організувати живе спілкування англійською;
  • продумає домашнє завдання, яке допоможе запам'ятати матеріал з заняття і нові слова.

Вивчаючи англійську мову онлайн, ви з великою ймовірністю зіткнетеся з комунікативною методикою викладання. Вона полягає в тому, що 80% кожного заняття буде присвячене активному говорінню студентів. Подібний підхід відмінно допомагає подолати страх зробити помилку в англійській. Допомагає боротися зі страхами і наявність онлайн-формату - перебуваючи у себе вдома, ви будете менше перейматися про думку інших учасників.

Онлайн-навчання - відмінна можливість отримувати актуальні знання, не виходячи з дому

Ви ніколи раніше не вивчали англійську і не знаєте, які курси собі підібрати і з чого почати навчання? Підказки по вивченню англійської мови онлайн з нуля або з невеликою базою ви знайдете в цій статті.

Заплануйте час для онлайн-занять і домашніх завдань

Вивчати іноземні мови вдома важко, оскільки більшості з нас важко дається самоорганізація. Тому на час проходження курсу спробуйте внести в своє життя графік дня. Розплануйте кожне денне завдання по годинах і обов'язково внесіть в графік час для онлайн-занять і окремо час для домашніх завдань. Ідеально, якщо ви щодня будете присвячувати час навчанню - день для занять, два дня для домашніх завдань.

Знайдіть людину, з якою зможете практикувати розмовну англійську

Нова мова буде жити у вашій пам'яті до того моменту, до якого ви будете її активно практикувати в розмовній мові. Тому знайдіть друзів (реальних або в інтернет-просторі), з якими ви зможете буквально щодня розмовляти англійською.

До того ж, розмови допоможуть вам поліпшити вимову. Тому найкращим співрозмовником стане іноземець, для якого англійська є рідною.