1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Профільні курси англійської мови: де вчити іноземну мову онлайн

34
Без регіону (не видаляти!)

Профільні курси англійської мови: спеціалізовані програми онлайн. Підбірка шкіл, які пропонують вивчення профільної англійської мови дистанційно.

Профільні курси англійської мови: де вчити іноземну мову онлайн

Знання профільної англійської мови підвищує ваші шанси потрапити на стажування або влаштуватися на роботу в міжнародну компанію, комфортно почувати себе під час спілкування з колегами і клієнтами, вивести бізнес на новий рівень. Добре володіння іноземною мовою дозволяє читати профільну літературу, новини і блоги, спілкуватися із зарубіжними колегами, брати участь в тренінгах, конференціях і навчальних програмах. Швидко і ефективно поліпшити знання іноземної мови фахівцю можуть допомогти дистанційні курси англійської мови. У нашому онлайн рейтингу шкіл англійської великий вибір центрів, які пропонують такі курси.

Різноманітність програм дозволяє підібрати програму з оптимальною інтенсивністю, зручним графіком занять і доступною ціною. У нашому рейтингу курсів англійської мови ви зможете ознайомитися з пропозицією навчальних центрів і прочитати відгуки інших студентів. Вибирайте варіант, який дозволить вам займатися комфортно і ефективно.

Онлайн курси - простий спосіб вчити профільну англійську мову у вільний час

Онлайн курси англійської мови: програми для фахівців

У сучасних реаліях і швидкості життя онлайн курси є оптимальним варіантом навчання. Вони дозволяють вивчати англійську у вільний час, на вихідних, під час відпустки або відрядження. У нашому рейтингу ви знайдете програми для будь-якого фаху: від медика до пілота. Профільні дистанційні курси англійської мови з нашої вибірки:

  • Yappi

програми: для бізнесу, для юристів; 

особливості: для фахівців від Intermediate до Advanced, безкоштовне пробне заняття, 80% заняття - розмовна практика, додаткові тренінги і розмовні клуби.

  • EnglishDom

програми: для програмістів, маркетологів та інших спеціальностей;

особливості: рівень від Pre-Intermediate, комунікативна методика, навчання через мобільний додаток, розмовні клуби, персональний консультант.

  • DS Global

програми: для IT і програмістів;

особливості: заняття з інтерактивною панеллю і нелінійними презентаціями, розмовні клуби, авторські навчальні матеріали та програма навчання, можливість заморозити заняття до 30 днів.

  • British Skylines

програми: для IT, моряків, медиків, вчителів, менеджерів та інших фахівців;

особливості: персональна програма навчання, безкоштовні навчальні матеріали, доступ до інтернет-бібліотеки школи British Skylines.

  • English For IT

програми: для IT-фахівців;

особливості: для рівнів від Pre-Intermediate до Upper-Intermediate, особистий кабінет з усіма матеріалами, закритий чат зі студентами і підтримкою менторів, особистий куратор, сертифікат по закінченню курсу.

Багато шкіл пропонують індивідуальний підхід. Якщо ви не знайшли в списку вашу спеціальність, то треба запитати у школи іноземної мови, які персональні програми вивчення профільної мови вона може запропонувати.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber