1. Новини Закарпаття

Золоті обручки: які обрати, щоб не виглядати вульгарно

Золото — це велика любов багатьох людей. Срібло, платина чи інший цінний метал менш популярні, але теж мають попит. Обираючи золоті обручки, хочеться придбати щось гарне та якісне, щоб підкреслити важливість події. Серед широкого асортименту є різні рішення, під кожен смак та гаманець. Але які обручки краще вибрати, щоб влучити прямо в «яблучко»?

Чи має розмір значення?

Обираючи обручку для неї чи для нього, важливо підібрати правильні розміри. Якщо цього не врахувати — під час носіння з’являться дискомфортні відчуття, що з часом стануть нестерпними:

  1. Якщо обручка замала — вона почне натискати та врізатися в палець. Це є погано, оскільки кров у фаланги поступає менше, що може викликати оніміння та порушення функції руху кінцівкою.

  2. Якщо обручка завелика — вона постійно буде сповзати, доставляючи своєму володарю дискомфорт. Також є вірогідність, що під час вирішення буденних справ вона спаде та загубиться.

Якщо обручка ідеально підібрана за розміром — до неї володар звикає та з часом зовсім перестає відчувати. Прикраса ніби доповнює його, формуючи одне ціле. Але варто брати до уваги, що пальці можуть набряками від напруження, вологи чи жаркої погоди. Експерти не рекомендують купувати обручку, яка щільно сідає — має бути невеликий запас. Лише в цьому випадку прикраса стане зручним та улюбленим аксесуаром.

Що стосовно дизайну?

Чоловічі та жіночі обручки бувають різних форм, розмірів, дизайнерських рішень та релігійних канонів. Наприклад, якщо перейти на сторінку інтернет-магазину tangogold.com.ua/ua/zoloti-obruchki/ — ви знайдете багато цікавих варіацій виконання. Майстер може надавати металу різноманітної форми, а вставки із дорогоцінного каменю роблять виріб завершеним. Завдяки цьому більшість обручок є справжніми витворами мистецтва, від яких відірвати погляд практично неможливо.

Але під час вибору варто враховувати ще й те, як ви збираєтесь носити обручку та справи, якими займаєтесь кожен день. Для активних людей рекомендуємо купувати класичні рішення без декору, оскільки дорогоцінні камені можуть випасти та без допомоги майстру повернуть естетичну красу виробу буде неможливо. Як і масивні обручки не підійдуть для використання у повсякденному житті. Ексклюзивні варіації краще залишити на особливі події, коли можна вдягнути гарний одяг у вечірньому стилі, приправити його влучними аксесуарами та відпочити у спокійній атмосфері.