1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Якісні джинси на сайті Jeans 24: різновиди та основні характеристики

56
Без регіону (не видаляти!)

Якісні джинси на сайті Jeans 24: різновиди та основні характеристики

Джинси – обов’язковий елемент гардеробу будь-якої сучасної людини. Цей виріб гарно доповнює повсякденний, діловий та святковий образ. Окрім своєї зовнішньої привабливості, джинси також поєднують комфорт та надійність. Знайти якісні джинси можна в інтернет-магазині https://jeans24.com.ua/.

Які є види чоловічих джинсів

Існує багато видів джинсів, але основними вважаються наступні:

  1. Класичні. Це звичайні джинси, прямого крою. Вони достатньо просторі, не викликають дискомфорту при використанні. Кольори також стандарті – від синього до джинсового.
  2. Кльош. За останній час знову починають набирати популярність. Особливість моделі – штанина розширяється від колена або від стегна.
  3. Скинні. Така модель джинсів зазвичай звужена, в залежності від крою. Штанина поступово звужуються до низу.

Як правильно обрати джинси

Для того щоб джинси гарно виглядали та ідеально сиділи на фігурі, потрібно при купівлі орієнтуватися на наступні параметри:

  1. Якість крою. Гарні та якісні джинси можливо побачити с першого погляду. Такі моделі зазвичай мають прямі та міцні шви, без дефектів. Якісні джинси дуже гарно носяться, і зможуть прослужити дуже довго.
  2. Колір. Зазвичай колір джинсів змінюється в залежності від сезону моделі. Наприклад, зимові джинси більш темного кольору та мають щільну тканину. Літні джинси навпаки, мають більш легкий матеріал, блакитного або іншого світлого кольору.

Крім того, потрібно обов’язково слідкувати за тим, щоб  джинси гарно сиділи на фігурі та були підходящого розміру. Також потрібно обирати модель сучасного фасону, щоб виглядати гарно. Зараз модними вважаються класичні моделі та джинси-кльош.

Також щоб модель скривала всі недоліки та підкреслювала переваги фігури, потрібно підтримуватися наступних рекомендацій:

  1. Висока посадка дуже гарно подовжує ноги, а низька – торс.
  2. Не рекомендується обирати джинси світлого кольору людям із зайвою вагою, тому що такі моделі ще додають декілька кілограмів.
  3. Джинси-скинні облягають фігуру, тому не варто обирати такі моделі, якщо є проблеми із нижньою частиною тіла.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber