1. Новини Закарпаття

Плануємо день народження: де відсвяткувати влітку ситно та смачно?

Стояти біля плити на власний День народження якось не дуже хочеться. Особливо, у літню спеку. Тож радимо заздалегідь подбати про вибір закладу, та запросити своїх друзів на вечірку в улюблене місце. До того ж погода це дозволяє — літні майданчики кафе та ресторанів вже чекають на відвідувачів. 

Важливі критерії вибору закладу для святкування дня народження:

  • Меню. Звичайно ж, страви — це найважливіше. Кухня має відповідати смакам усіх ваших гостей, та бути доволі універсальною. Не зайвим буде наперед поцікавитися, що до вподоби вашим рідним та друзям. Й подбати про те, щоб ніхто не залишив свято голодним.
  • Локація — для багатьох (й думаємо, що для вас теж), важливо, щоб ресторан був розташований у красивому місці. А також — у зручній локації, куди легко зможуть дістатися усі ваші гості. Якщо говорити про Львів, то, мабуть, святкувати найкраще в центрі — тут і гарно, і вибір закладів великий, і проблем з доїздом не виникне.. 
  • Ціни. Не останній пункт для іменинника. Звичайно ж, надто економити на святі не хочеться, але від вдалої пропорції ціна/якість не відмовиться ніхто. Тож проаналізуйте середні ціни й орієнтуйтеся саме на них.
  • Додаткові бонуси. Часто кафе та ресторани мають спеціальні пропозиції для іменинників, а також спеціальні безлімітні опції, які допоможуть відсвяткувати смачно та недорого. Дізнатися про них можна, зазвичай, у менеджера закладу за телефоном. 

І, звичайно ж, дуже важливо, щоб вам подобалася атмосфера закладу. Тож тут усе — від інтер'єру до фонової музики — має велике значення. Для того, щоб точно визначитися, чи підійде конкретний ресторан для святкування, рекомендуємо відвідати його напередодні та оцінити усе на власні очі. 

Яку кухню обрати?

Це, звичайно ж, справа смаку, й однозначної формули ідеального дня народження тут немає. Тому орієнтуйтеся на ваші вподобання та вподобання рідних та друзів, які запрошені на свято. Українські та грузинські страви, морепродукти — обирайте те, що до душі вашим гостям. Й чим більш обширним буде меню, тим краще. Плануючи свято, обов'язково внесіть до свого списку ресторан Churrasco Grill & Beer. Святкування дня народження в Churrasco — це смачні м'ясні та рибні безліміти, весела атмосфера та безліч емоцій для іменинників. 

Й наостанок — плануйте святкування заздалегідь. Так ви зможете бути впевненими в тому, що вибраний вами заклад буде вільним, ніяких проблем та неточностей не виникне. Найкраще замовляти ресторан як мінімум за 2-3 тижні до свята, або навіть раніше: усе залежить від сезону. Бажаємо вдалого свята та гарних емоцій!