1. Новини Закарпаття

Все, що потрібно знати про промисловий альпінізм

Для того щоб зрізати дерево ціна необхідно звернутися до фахівців.

Що таке промисловий альпінізм?

Промисловий альпінізм - це складний і досить небезпечний вид висотних робіт на промислових та інших об'єктах, однак специфіка спорядження, страховки і методів просування альпініста роблять промальп зручним, швидким і відносно дешевим засобом для отримання доступу до самих важкодоступних місць і роботи в них.

Для багатьох людей цей вид діяльності здається лякаючим і небезпечним, але для більшості тих, хто захоплений альпінізмом і скелелазінням, промисловий альпінізм є відмінним поєднанням високооплачуваної роботи з цікавим хобі, що, погодьтеся, велика рідкість в інших професіях. Саме тому, незважаючи на підвищену небезпеку такої спеціалізації, завжди знаходяться люди, готові працювати на цьому терені.

Для чого потрібен промальп?

Сфера застосування промальпу широка. В основному промислових альпіністів задіють при будівельних і оздоблювальних роботах на фасадах споруджуваних будівель, а також під час проведення клінінгових процедур на висотних будівлях. Але тільки цими галузями застосування промислового альпінізму не обмежується, це лише основні напрямки його розвитку.

Послуги промислових альпіністів сьогодні затребувані при обслуговуванні залізничних і автодорожніх споруд: підвісних автодоріг, естакад, віадуків, залізничних мостів та інших транспортних вузлів. Незамінні альпіністи і при монтажі і ремонті вишок стільникового зв'язку, радіолокаційних щогл і телевеж. Воістину величезний сегмент діяльності при ремонті і поліпшенні промислових, офісних і житлових будівель і споруд:

  • герметизація міжпанельних швів;
  • фарбування і штукатурення стін;
  • утеплення фасаду;
  • антикорозійна обробка дахів і металевих конструкцій;
  • монтаж і демонтаж рекламних щитів на будівлях;
  • миття фасадів сучасних офісних і житлових висотних комплексів;
  • зняття криги з дахів і чистка снігу.

Для виконання всіх перерахованих робіт часто залучаються альпіністами. Але це далеко не всі можливі сфери застосування робіт на висоті.

Промисловий альпінізм не відноситься до розряду найдешевших видів послуг. Фахівці цього профілю затребувані завжди, але знайти високооплачувану роботу в промальпі можна тільки маючи допуск до робіт на висоті. Відповідно, проходження профільного навчання-це обов'язкова вимога.