1. Новини Закарпаття

Як знайти продажу майна банкрутства онлайн

Багато покупців нерухомості знають, як придбати нерухомість за допомогою ріелтора або на аукціоні викупу, але існує значна таємниця про те, як купити будинки та іншу нерухомість з банкрутства. Дійсно, ретельний аналіз продажів при банкрутстві показує знижку від 10 до 50% від ціни, сплаченої на відкритому ринку, якщо немає інших покупців. Якщо вам подобається платити повну ціну, не читайте далі.

Перший крок в цьому процесі - знайти нерухомість, яку ви хочете купити. Однак це не так просто, як може здатися. Більшість повідомлень про продаж розміщують на сайті. Покупці можуть бути під враженням, що вони можуть знайти нерухомість банкрутства на сервісі Множинного лістингу, що надається ріелторами. Крім того, якщо ви шукаєте комерційну нерухомість в стані банкрутства, знайдіть для отримання властивостей банкрутства натисніть на додаткові фільтри, а потім використовуйте ключове слово банкрутство.

Ще один спосіб знайти нерухомість для банкрутства - стежити за списками ріелторів, які в кінцевому підсумку неодноразово перераховують нерухомість для довірених осіб Глави 7 в сюжеті вас районі. Огляд попередніх повідомлень про продаж, швидше за все, покаже, хто ці Ріелтори. Якщо ви не впевнені, зверніться до адвоката з питань банкрутства в потрібному районі, так як він, швидше за все, знає імена брокерів, які, схоже, отримують списки. Ви також можете зв'язатися з керуючими з питань банкрутства, щоб дізнатися про будь-якого продажу, які вони можуть мати в той час.

З огляду на, як важко буває знайти нерухомість для банкрутства, веб-сайт придумав геніальне рішення лістингу продажів банкрутства по всій країні. Хоча ця послуга не є безкоштовною, якщо ви серйозно ставитеся до купівлі будинків або іншої власності у керуючих з питань банкрутства, то кращого сервісу годі й шукати.

Зверніться до конкурсного керуючого

Якщо ви знаходите майно, яким ви хочете володіти боржником, що знаходяться в стані банкрутства, зв'яжіться або попросіть адвоката по нерухомості звернутися до довірчого керуючого глави. Щоб знайти ім'я довірчого керуючого, керуючого майном цього боржника.

Піклувальник може бути зацікавлений у продажу майна. Іноді, якщо довірчий керуючий може продати майно без посередника, він може бути зацікавлений в наданні більшої розподілу кредиторам, уникаючи брокерського гонорару. Часто адвокат довірчого керуючого може мати уявлення про умови, необхідні для отримання згоди довірчого керуючого і схвалення суду у справах про банкрутство.