1. Новини Закарпаття

Історія виникнення імбирного печива

Твікс «Імбирне печиво» - це обмежена серія, яка вперше надійшла в продаж в листопаді 2018 року. Випускається в декількох видах: в батончику 55 г, упаковці з 4 батончиків і міні-батончиках по 9 г в кожному. Отримав велику популярність серед споживачів, і все за рахунок всіма улюбленого смаку імбирного печива, яке нагадує Різдво і Новий рік.

Звідки і як з'явилося імбирне печиво?

На Заході імбирне печиво або пряник є символом зими, свята, веселощів. Батьківщиною імбирного печива зараз є англійське місто Макет Дрейтон, а столицею солодощі вважає себе німецьке місто Нюрнберг. Однак перша випічка з імбиром з'явилася ще в стародавньому Єгипті, а в Європу рецепт привіз вірменський монах тільки в 992 році.

У 15 столітті в Німеччині почала працювати гільдія майстрів, які контролювали процес створення імбирних пряників і до сих пір ці ласощі славиться по всьому світу. Їх готують у вигляді пряників, печива, будиночків, чоловічків, зірок і інших форм. З кожним роком майстри винаходять нові форми і смакові комбиніції.

Чим гарний Твікс «Імбирне печиво»?

Твікс Iмбір має форму хрустких паличок зі смаком імбирного печива. Продукція особливо популярна в передноворічний сезон. На відміну від класичного Твікс, даний вид батончика має яскравий смак і аромат імбиру, а також інших спецій (коріандру, гвоздики, кориці). У поєднанні з тягучою карамеллю і молочним шоколадом виходить приємний смак, який асоціюється із зимовим затишком і новорічним настроєм.

По дизайну упаковки відразу видно, що шоколадка пов'язана із зимою. Вона прикрашена зеленими, червоними, золотистими квітами, сніжинками і традиційним пряниковим чоловічком. При вигляді шоколадки хочеться купити побільше, щоб удома обгорнутися в теплий плед і випити гарячого чаю з улюбленими ласощами, що складається з 2-х паличок.

Однак багато шоколаду їсти не варто, так як це ніяк не піде вам на користь. Це висококалорійний продукт, який може привести до:

  • Ожиріння через великий вміст цукру;

  • Проблемам з шлунково-кишкового тракту;

  • Руйнування зубної емалі;

  • Цукрового діабету;

  • Алергічної реакції;

  • Проблем зі шкірою.

Багато шоколаду можна маленьким дітям, вагітним і годуючим жінкам. Однак якщо з'їсти один батончик, він додасть вам сил, енергії, гарного настрою. Саме тому Твікс є ідеальним продуктом для швидкого перекусу, особливо в першій половині дня і, якщо знати міру, він принесе вам тільки користь.