1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Смачні екзотичні фрукти, котрі варто скуштувати

29
Без регіону (не видаляти!)

Смачні екзотичні фрукти, котрі варто скуштувати

Вітчизняні фрукти з часом набридають, тому хочеться спробувати щось нове та незвичне. Екзотичні фрукти - гарний варіант для того, щоб урізноманітнити раціон та скуштувати щось новеньке. Крім того, окрім незвичного смаку, такі продукти відрізняються своїми корисними властивостями.

Авокадо

Цей фрукт став дуже поширений за останні роки. Багато блогерів із соціальних мереж постійно готують для сніданку саме тости з авокадо. Свою популярність продукт отримав не тільки через незвичний смак, але і через свої корисні властивості. До них відносять:

 1. Гарне джерело корисних жирів. Основу складає олеїнова кислота, яка вважається гарним профілактичним засобом проти онкології.
 2. Великий процент клітковини. Завдяки цьому, цей фрукт часто використовують для дієтичних блюд.
 3. Прискорює ефективність корисних речовин.
 4. Нормалізує обмінні процеси в організмі та допомагає скинути зайві кілограми. Для схуднення авокадо корисний тим, що після його вживання, організм довго не відчуває голоду, через що людина їсть менше калорій.

Манго

На відміну від авокадо, цей фрукт має більш солодкий присмак та багатий вітамінами склад. Корисні властивості манго:

 1. Покращення зору. Практично всі овочі та фрукти, які мають помаранчевий або жовтий колір, позитивно впливають на зір. Це зумовлено наявністю у складі великої кількості каротиноїдів.
 2. Зміцнення імунітету. В основі манго лежить вітамін C, який покращує роботу імунної системи та захищає її від вірусів.

Маракуйя

Це дуже незвичний фрукт, який доволі нечасто можна зустріти у магазинах. Маракуйя у своєму складі має дуже багато корисних речовин, в тому числі і вітамін А та бета-каротини. Саме ці складові допомагають укріпити імунітет, сповільнити процеси старіння та перешкодити появі серцево-судинних патологій.

Фейхоа

Ще один корисний екзотичний фрукт, який відрізняється наступними властивостями:

 1. Укріплення імунної системи.
 2. Зменшення ваги.
 3. Покращення травлення.

Де придбати екзотичні фрукти

Для того щоб скуштувати екзотичні фрукти високої якості, звертаються до магазину FRUIT TIME. Саме тут можна придбати різноманітні фрукти за доступну вартість.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber