1. Новини Закарпаття

Що таке штроборізи і довбіжний верстат

Штроборізи - це різновид спеціалізованого інструменту з двома лезами. В основному він використовується для прорізання вузьких каналів в цегляних, кам 'яних і бетонних стінах.

Де використовується штроборізи

Переважно штроборіз використовують електрики і сантехніки. Інструмент доступний в діапазоні від 110 до 230 В і має регульовану глибину різання для отримання точних результатів.

Пристрій приводиться в дію електродвигуном для приводу пари абразивних дисків, розташованих близько один до одного.

Він має таку ж конструкцію, що і кутова шліфувальна машина. Основне призначення нарізника стін полягає в тому, що він безперервним рухом притискається до стіни, щоб розрізати канали для електропроводки і труб.

На ринку доступні два типи нарізних верстатів і довбіжних верстатів

  1. З дисками - пристрій поставляється з 2-6 дисками і може плавно розрізати будь-який матеріал. Зазвичай вони оснащені сегментованими алмазними дисками. Крім того, вони можуть довше стояти практично для будь-якого типу різання.
  2. З фрезами - вони оснащені фрезами замість дискових ножів. Вони підходять для різання більш м 'яких матеріалів, таких як дерево або гіпс. Їх не рекомендується використовувати для обробки пазів у твердих матеріалах, таких як бетон або камінь.