1. Новини Закарпаття

Телевізор Philips Ambilight

Що таке телевізор Philips Ambilight? І чи варто купувати його? Якщо ви ходили по магазинах для нового телевізора, можливо, ви натрапили на унікальний асортимент дисплеїв Philips, який поєднує в собі освітлення настрою та домашні розваги для приголомшливої ​​кіноночі.

Якщо говорити простіше, Ambilight - це власна телевізійна технологія, ексклюзивна для телевізорів Philips, і на насиченому ринку, майже повним ідентичних окулярів, це дійсно допомагає Philips виділитися серед натовпу. Ambilight - це, по суті, включення світлодіодного масиву навколо телевізора, який проектує колір на стіну за телевізором.

Звучить як трюк? Це не так. Хоча світлий дисплей не є вирішальним для вашого перегляду, він має неймовірно вражаючий ефект, якого ви не побачите у жодного іншого виробника. Проектовані кольори відповідають відтінкам, що з’являються на екрані, збільшуючи сприйняття контрасту та створюючи захоплюючий світловий дисплей, який, здається, просочується із самого телевізора.

Сьогодні всі, крім найдешевших телевізорів Philips, використовують Ambilight - і вони також можуть підключити розумні лампочки Philips Hue, щоб кольори телевізійного зображення заливали вашу кімнату, а не просто витікали за екран.

Однак майте на увазі: компанія під назвою Funai володіє ліцензією Philips у США, тобто ви не отримаєте нічого подібного до Ambilight. Але для тих, хто у Великобританії та Європі, придивляючись до телевізора Ambilight, це керівництво, яке вам потрібно.

Чи варто купувати телевізор Philips

Можливо, телевізори Philips не заслуговують на стільки уваги, як останні OLED-телевізори Samsung або LG, але Ambilight є досить вагомою причиною вибрати модель Philips над усім іншим. Щоб подивитись всі варіанти телевізорів – переходите сюди.

Каталог онлаин магазину:
  • Телевізор Philips 50PUS8545/12
  • Телевізор Philips 70PUS8505/12
  • Телевізор Philips 43PUS8545/12
  • Телевізор Philips 50PUS8505/12
  • Телевізор Philips 58PUS7555/12
  • Телевізор Philips 58PUS8545/12 і так далі.

и убрать вот это после списка: Докладніше: Докладніше. Докладніше: Докладніше:

Однак не кожен телевізор Ambilight виготовляється однаково. Моделі низького класу оснащені двостороннім Ambilight, тобто колір виходить зліва та справа від телевізора. Моделі середніх специфікацій мають тристоронній Ambilight, світлодіоди також спрямовані вгору. Деякі дуже преміальні моделі, такі як флагманський OLED + 935 2020 року, тепер мають чотиристоронній Ambilight, тобто світлодіоди світяться і від нижнього краю набору.

Хоча Ambilight відокремлює телевізори Philips від решти, все ще є що розглянути в межах власного асортименту компанії. Він пропонує безліч моделей, починаючи від бюджетних РК-дисплеїв і закінчуючи моделями OLED-телевізорів високого класу - які, як правило, мають чудове вбудоване звучання завдяки Bowers & Wilkins.

Телевізори вищого класу Philips використовують програмне забезпечення Android TV, як і телевізори Sony. Він відомий тим, що часом трохи розшаровується, але надає доступ до безлічі програм, багато з яких можна завантажити для свого телефону.

Більшість РК-дисплеїв Philips, як правило, мають досить посередній вбудований звук. Але це ні про що не турбуватися, якщо ви плануєте використовувати власні колонки або систему об'ємного звучання, що ми завжди рекомендуємо.