1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

Переваги польських товарів та способи їх придбання

Переваги польських товарів та способи їх придбання

Україна і Польща - це держави сусіди, яких пов'язують тісні економічні зв'язки. Це пов'язано з тим, що трудовий ринок Польщі насичений українцями, через їх згоду працювати за невисоку зарплатню. Завдяки цьому вдається знизити собівартість продукції, яка виробляється в Польщі.  

Чому варто купувати польські товари? 

Польща входить до Європейського союзу, завдяки цьому продукція відрізняється високою якістю, відповідає європейським вимогам. Продукцію можна придбати набагато дешевше, ніж у європейських магазинах, а замовити доставку товарів з Польщі варто в компанії iz-polshi. 

Після появи китайських магазинів, доставки зі східних країн, мешканці України все частіше реєструються на іноземних сайтах, щоб з вигодою придбати товари Європейської якості. Звичайно, вартість деяких товарів в Польщі набагато перевищує ціну в китайських магазинах. Це пов'язано з високою якістю. Продукція випускається не в китайських підвалах, а на заводах Європейського рівня, з дорогим обладнанням і сучасним програмним забезпеченням. Завдяки цьому якість збірки дозволяє подовжити термін служби електроніки, зробивши користування нею більш комфортним і зручним. 

Основна складність придбання товарів на польських сайтах - це необхідність реєстрації в місцевих магазинах, створення аккаунта. Це істотно ускладнює процес, так як реєструватися необхідно польською мовою.  

Переваги компанії iz-polshi 

Щоб заощадити час, і не користуватися перекладачем, досить звернутися в компанію iz-polshi. Співробітники організації самостійно оформлять необхідні замовлення. Замовнику достатньо лише вказати продукцію, яку він хочете придбати. 

Переваги компанії iz-polshi:  

  • Економія часу  
  • Можливість доставки товару з різних магазинів в одній посилці  
  • Економія на доставці  
  • Можливість оптових і роздрібних замовлень в польських магазинах 
  • Можливість відстеження замовлення  
  • Повна підготовка і супровід документів, посилок 
  • Мінімальні терміни доставки 

Це все робить придбання товару максимально швидким і простим. Компанія iz-polshi - це сервіс, який є посередником між польським магазином і замовником. Організація працює з відомими брендами, які виробляють жіночий, чоловічий, дитячий одяг, а також електроніку. Ми працюємо над розширенням асортименту продукції, тому постійно поповнюємо наш список співпраці з різними компаніями. 

Основна перевага компанії iz-polshi - це трепетне ставлення до клієнта. Кожне замовлення співробітники компанії пакують в надійну упаковку, при необхідності використовують дерев'яні ящики і матеріали, які перешкоджають пошкодженню крихких товарів. Тому товар прийде абсолютно цілим, без пошкоджень та дефектів. Найсвіжіші новини: