1. Новини Закарпаття

Як саме обрати зелений паркан в Ужгороді та на які саме особливості слід опиратися при покупці — що відмічають експерти?

Обираючи паркан для свого будинку чи дачі, багато хто зупиняється на живій огорожі. Такий варіант дійсно має багато переваг, починаючи з естетики та завершуючи захисними можливостями. Слід розуміти, щоб обрати хороший варіант, потрібно звернутися до професіоналів своєї справи. Тому зелений паркан Ужгород можливо замовити через спеціальний сайт, де можливо звернутися до професіоналів своєї справи та замовити те, що дійсно потрібно. Наприклад, паркани можуть бути різними по зовнішньому вигляду, по висоті, розмірам, ширині та мати інші особливості. Клієнтам важливо зорієнтуватися та обрати для себе найбільш оптимальний варіант, особливо по фінансовим можливостям.

Поговоримо про переваги зеленого паркану

На відміну від неживих огорож, зелений її різновид досить складний у застосування. Необхідно розуміти, які рослини будуть зростати на конкретній території, беручи до уваги якість та тип ґрунту, клімат та частоту вологих осадків. Окрім того, перед влаштуванням зеленого паркану, не зайвим буде ознайомитися із його перевагами, до яких можна сміло віднести наступні:

  • привабливий зовнішній вигляд — жоден матеріал не здатен перевершити живі рослини, які виглядають дійсно ефектно. Важливий плюс полягає у тому, що естетичними будуть обидві сторони паркану;
  • функціональність — обираються такі різновиди рослин, котрі ростуть дуже густо, а тому вони надійно захистять територію від проникнення людей та тварин;
  • більшість із рослинних огорож можуть краще стримати проникнення злодіїв, ніж звичайні забори із дерева, металу чи каменю;
  • у тінистій частині зеленого паркану можна встановити літню зону для відпочинку зі столиком та стільцями.

А ще рослинний паркан — це універсальність. Він підходить буквально для всіх стилів екстер’єрів та ландшафтних дизайнів.

Критерії вибору зеленого паркану в Ужгороді

Перш за все необхідно обрати надійну та перевірену часом і клієнтами компанію, яка пропонує організацію живих огорож у асортименті. Вирішуючи, який паркан встановити на своїй ділянці, можна орієнтуватися на такі критерії, як вічнозелені рослини, невибагливі рослини, а також це мають бути формові або вільнозростаючі кущі. Перші можна буде легко обрізати, щоб придати їм певну форму. Другі — це дикі рослини, що зростають природньо.