1. Новини Закарпаття

Чому не варто відмовлятися від домашнього телефону?

Домашні телефони вже давно перестали бути обов'язковими. Більшість людей перейшли на смартфони або хоча б на кнопкові мобільні, тому навіть не дзвонять на стаціонарні номери. Але все ж відмовлятися від них не обов'язково — тим паче у таких рішень теж є свої переваги. Ми підібрали кілька аргументів на користь стаціонарних номерів і хочемо про них розповісти.

Обслуговування домашнього телефону коштує недорого

Навіть якщо вам дуже рідко потрібен такий телефон, відмовлятися від нього з метою економії безглуздо. Тарифи невеликі, так що рахунки приходять мізерні. А оплачувати їх зручно в тому ж інтернеті — наприклад, на сайті https://oplata.com/payment/ukrtelekom-po-nomeru-telefona. Це спеціальний сервіс Oplata, який значно спрощує завдання з будь-якими платежами.

Зі звичайного телефону вигідніше дзвонити на інші стаціонарні номери

Це потрібно далеко не завжди, але якщо необхідно зателефонувати в якісь державні органи, то домашній телефон найвигідніший. Вам не доведеться переплачувати за послуги мобільного зв'язку, а вони можуть обійтися дорого, якщо має бути довга розмова.

Домашній телефон допомагає переконатися, що людина перебуває вдома

Це ідеальний варіант, якщо у вас є діти або літні родичі. Ви завжди можете набрати додому, перебуваючи на роботі або в іншому місці, щоб з кимось поговорити. Так, для цього підходить і мобільний телефон, але якщо дитина, наприклад, по телефону може обдурити і сказати, що вона вдома, то з домашнім пристроєм це просто неможливо. У певних ситуаціях таке рішення дуже виручить.

Стаціонарний телефон допомагає шукати мобільний вдома

Начебто це кумедна причина, але нерідко саме домашній телефон допомагає відшукати смартфон, кинутий в одній з кімнат. Для тих, хто вічно поспішає, це актуальна проблема. Особливо прикро, що мобільний втрачається якраз тоді, коли потрібно виходити з дому і часу залишилося обмаль, а тому немає можливості кілька разів перевірити всі місця, де він може бути. Але один дзвінок з домашнього телефону вирішує цю проблему.

За допомогою домашнього телефону простіше викликати швидку або поліцію

Справа в тому, що при дзвінку з домашнього система відразу визначає адресу. Це означає, що в екстрених ситуаціях ви економите кілька хвилин, які можуть врятувати комусь життя. А коли швидку або поліцію викликає дитина, це виключає ситуацію, при якій працівники не знають, куди їм їхати.

Як ми бачимо, стаціонарні домашні телефони ще мають багато плюсів, тому відмовлятися від них не варто. Більш того, в нашій країні ще залишилося чимало місць, де мобільний зв'язок ловить погано, тому в окремих регіонах звичний провідний телефон стає найнадійнішим варіантом для спілкування.