1. Новини Закарпаття

Citroën C4: переваги і недоліки

Citroen C4 - один з найпопулярніших французьких автомобілів, який отримав досить широке поширення на ринку

Citroen C4 - один з найпопулярніших французьких автомобілів, який отримав досить широке поширення на ринку

Надійність Сітроена обумовлює багато автомобілів багатьох машин, і сьогодні ми постараємося з'ясувати, які сюрпризи може піднести citroen c4 з пробігом і на що звернути увагу при виборі цього автомобіля.

Переваги та недоліки Citroen C4 з пробігом

Переважна більшість автомобілів, представлених на вторинному ринку, оснащене бензиновими двигунами, але іноді зустрічаються і дизельні версії.

Двигуни французького виробника дуже чутливі до якості палива, і при використанні неякісного бензину двигун швидко забивається. Також істотно скорочується термін служби свічки, варто відзначити, що Citroën - не з тих автомобілів, на які абсолютно ніяка свічка не може бути встановлена. Перед покупкою Сітроен С4 з пробігом необхідно зробити діагностику і виміряти компресію.

На Citroen C4 встановлювалися п'ятиступінчаста механічна коробка передач і чотириступінчастий автомат. Якщо мова йде про двигуни, за умови заправки хорошим паливом, можна сказати, що з ними особливих проблем немає, то АКПП вважається слабким місцем автомобіля.

Якість звуку Citroen C4

Підвіска Сітроен С4 проста, тут спереду встановлений штатний McPherson, а напівзалежна балка. Удари теж звичайні, що не може не радувати покупців уживаних автомобілів. Проміжні сервісні лінії амортизаторів, ступичні підшипників, кульових опор, залишки від 80 до 90 тисяч км, але стійки стабілізатора і рульової тяги стають витратним матеріалом, їх ресурс не більше 40 000 км.

Автомобіль обладнаний електрогідравлічним підсилювачем рульового управління. Гідравлічний насос може управляти потоком через мікросхему, до якої підходить шнур живлення, і в разі заміни необхідно переналаштувати електронний блок управління.

Кузов і салон

Якість збірки салону, враховуючи клас машини, непогане, також заслуговує на похвалу і матеріали обробки. Власники першої річниці випуску скаржаться, що в салоні Citroen C4 цвіркуни з'являються досить швидко. За електрики у більшості французьких машин з нашими реаліями і кліматом не все так добре, як хотілося б цього автоматичного виключення.

Перевага:

  • Екстер'єр і інтер'єр.
  • Якість матеріалів обробки салону.
  • Гарна шумоізоляція.
  • Низька витрата палива.
  • Безпека.
  • Комфортна м'яка підвіска.

До цього дня цей автомобіль вигідно виділяється в транспортному потоці. В першу чергу необхідно взяти до уваги вдалий дизайн трьохдверного хетчбека. Автомобілі, що пропонуються за привабливими цінами, мають безліч статків і недоліків, яким слід приділити особливу увагу в процесі вибору і покупки.