1. Новини Закарпаття

Топ-3 кращих сайти для перевірки надійності новобудов

Все більше інвесторів, при виборі майбутнього житла, звертаються за допомогою до профільних ресурсів. На них можна дізнатися необхідну інформацію про обрану новобудову, почитати відгуки інших інвесторів і навіть замовити детальний звіт про конкретний проект.

Кожен сервіс має свій спектр послуг. Ми розкажемо вам про деякі з них в цій статті.

Bild.ua

 

Bild.ua - це пошуковик надійних новобудов, працівники якого вручну збирають відомості про проекти в будь-якому населеному пункті України і розміщують їх на сервісі. Також тут можна знайти звіти про хід будівництва, вибрати майбутнє планування квартири і почитати відгуки інших інвесторів.

Крім цього, команда сервісу BildControl.ua може підготувати для вас звіт про будь-який житловий комплекс і вирахувати його Індекс надійності. Працівники перевірять законність будівництва, дозвільну документацію, аналіз реєстру судових рішень та реєстру речових прав, ліцензію генпідрядника, а також договір інвестора. Основний пункт експертизи – це репутація і відкритість забудовника.

Обсяг такої роботи часто складає від 50-ти сторінок.

ЛУН

 

ЛУН – це найбільший та найповніший каталог українських новобудов. Працівники сервісу постійно проглядають ринок нерухомості, актуалізують новини про проекти та діляться лише достовірною інформацією з читачами. Окрім цього, нові відомості про забудову сайту ЛУН надають самі девелопери чи представники відділу продаж. 

На ресурсі можна знайти всю інформацію про будинок – технологію будівництва, наявність чи відсутність паркувальних місць, кількість та планування квартир в новобудовах, в якому стані девелопер реалізує житлові простори, розташування самого ЖК, статус будівництва об’єкта та інформацію про самого забудовника. Також працівники сервісу вручну перевіряють ціну на нерухомість у новобудовах, та розміщують на сторінці житлового комплексу вартість найдешевших квартир в ньому.

На сервісі також можна прочитати стрічку новин про обраний комплекс, продивитися всю доступну документацію девелопера. А для деяких з ЖК доступна функція «Аерообліт 360», де читачі на власні очі можуть побачити актуальний стан забудови.

Monitor.Estate

 

Monitor.Estate – це ваш онлайн-юрист, який допоможе вам розібратися з документацією, перевірити об'єкти на фактори ризику втрати вкладень, а також безпечно укласти договір купівлі-продажу.

На сервісі можна замовити детальний звіт, який буде включати в себе п'ять послуг:

  1. перевірка схеми фінансування і договору із забудовником;
  2. виклик юриста для підписання угоди;
  3. консультація юриста по телефону або в офісі;
  4. перевірка об'єктів вторинного ринку нерухомості на предмет ризиків, арештів, іпотек;
  5. комплексна юридична перевірка забудовника.

Повний звіт обійдеться в 12500 грн. Але на ресурсі ви також можете замовити кожну послугу окремо, або тільки ті, які необхідні саме вам.