1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що таке порцелянові вініри - коли вибрати цю процедуру

0 Новини партнерів Без регіону (не видаляти!)

Що таке порцелянові вініри - коли вибрати цю процедуру

Порцелянові вініри - це косметичний засіб для лікування зубів, яке допомагає поліпшити зовнішній вигляд в цілому здорових зубів.

Варто подумати про фарфорових вініра, якщо у вас сильно знебарвлені і пофарбовані зуби, які не можна відбілити за допомогою процедури відбілювання зубів. Іноді зуби забарвлюються зсередини, тому вони не реагують на відбілювання. Дізнатися більше ви можете тут: https://www.cordclamp.org/.

  • Порцелянові вініри також можуть закрити невеликі тріщини або відколи на зубах.
  • Вони ідеально підходять для зміни форми зубів, які, можливо, зношені, деформовані або занадто малі.
  • Якщо у вас є один або два зуба, які не збігаються, порцелянові вініри можуть допомогти повернути їх в правильне положення.
  • Негарні проміжки між зубами можна повністю закрити або мінімізувати за допомогою порцелянових вінірів.

Що таке вініри

Вінір виготовляється з тонкої фарфорової оболонки, що приклеюється до передньої поверхні зуба. Він покриває зуб від лінії ясен до ріжучого краю або краю прикусу. Вініри зазвичай мають товщину 0,5 мм, тому потрібна мінімальна підготовка зубів.

Кому можна поставити вініри

Перед будь-яким стоматологічним лікуванням вам знадобиться консультація стоматолога. Ми дбайливо оцінимо ваші зуби і визначимо, чи підходять вони для вінірів.

Швидше за все, на ваші зуби підійдуть вініри, якщо вони міцні і здорові і не мають великих пломб, ознак карієсу або інших пошкоджень.

Припустимо, що зуб більш серйозно зруйнований або пошкоджений. В цьому випадку порцеляновий коронка може бути кращим рішенням, оскільки вона повністю закриє зуб, забезпечуючи відмінний захист і відновлюючи зовнішній вигляд зуба.

Чого очікувати під час лікування

  • Обробка керамічних вінірів дуже проста, і в першу чергу потрібно підготувати зуби для установки вінірів.
  • Ми використовуємо місцевий анестетик, щоб вам було комфортно, а наш стоматолог ретельно змінить форму ваших зубів, видаливши мінімальну кількість зубних структур.
  • Зміна форми зубів допомагає гарантувати, що після установки вініри вони будуть виглядати і відчуватися природно і не будуть занадто громіздкими або великими.
  • Коли ваші зуби підготовлені, ми знімаємо зліпок за допомогою нашої цифрової системи відбитка.

 

Читайте також: