1. Новини Закарпаття

Чохол для Samsung Galaxy Tab A7 10.4: якій підійде краще

Сучасні планшети, як наприклад Samsung Galaxy Tab A7 10.4, потребують якісного захисту. У них велика кількість ламких елементів, що розбиваються і виходять з ладу через незначні удари. Щоб не довелося витрачати багато грошей на ремонт нового апарату, краще відразу ж після його покупки обзавестися відповідним чохлом (ловіть посилання). Існує кілька видів виробів, здатних захистити планшет від пошкоджень.

Який матеріал краще

Загально всі чохли можна розділити на кілька категорій, залежно від того, з якого матеріалу вони зроблені:

Силіконові (наприклад, UniCase Clear Protective). Найпоширеніші чохли для Samsung Galaxy Tab A7 10.4, здатні експлуатуватися протягом тривалого часу. Серед їхніх переваг виділяється хороша стійкість до подряпин і інших видів фізичних пошкоджень.

Пластикові. Недорогі варіанти, здатні захистити планшет від падінь.

Шкіряні та дерматинові (наприклад, Deexe Crocodile Style). Ексклюзивні моделі, що допомагають показати високий статус власника планшету.

Металеві з гумовими вставками. Спеціальні захисні чохли, які мають протиударні властивості. Добре поєднуються з моделями планшетів, що мають захист від проникнення вологи.

У свою чергу, всі чохли з даного списку можуть ділитися на кілька варіантів, в залежності від форми і зовнішнього вигляду. При виборі моделі слід звертати особливу увагу на зручність експлуатації, адже в іншому випадку аксесуар буде тільки заважати користуватися планшетом.

Зовнішній вигляд і форма чохла

Моделі можуть бути як однотонними, так і містити будь-який малюнок. Брати чохли з поверхневими принтами не рекомендується, оскільки вони можуть швидко втрачати вигляд. Якщо хочеться купити якусь незвичайну модель, варто звернути увагу на ламіновані варіанти. Додатковий захисний шар надійно збереже зображення та не дозволить йому передчасно стертися чи зноситися.

Форма і будова чохла також грає важливу роль. У продажу найчастіше зустрічаються такі варіанти:

Бампер. Зазвичай виготовляється з силікону. Являє собою захисну конструкцію, що закриває борти і задню кришку (наприклад, UniCase Hybrid Stand). Захищає від падінь, проте не може вберегти планшет, якщо він падає на нерівну поверхню.

Чохол-книжка. Може бути виготовлений зі шкіри або шкірозамінника (наприклад, UniCase Slim) . Назву отримав за рахунок наявності передньої захисної кришки, що відкривається за принципом книги.

Чохол-клавіатура (наприклад, AirON Premium). Це спосіб розширення можливостей планшету. Завдяки такому чохлу гаджет можна використовувати в якості ноутбука.

Чохол-карман. Проста переносна кишенька, в якій планшет зберігається весь час, поки не використовується.

Крім перерахованих варіантів зустрічаються і спеціалізовані рішення, призначені для геймерів. Вони можуть мати вбудовані додаткові акумулятори, призначені для підзарядки планшету, а також підставки і кулери для охолодження. З огляду на те, що планшет стає значно товщим, купувати такі чохли варто тільки в тому випадку, якщо всі ці функції потрібні в повсякденному житті.

В якості висновку

Підбираючи чохол, слід враховувати свої навички акуратного користування гаджетом. Якщо він часто падає, варто вибрати модель з максимальною кількістю захисних елементів. Що стосується кольорів і фактур, то їх дуже великий асортимент, кожен може підібрати на власний смак.