1. Новини Закарпаття

Які важливі речовини містить натуральна косметика?

Синтетична косметика часто зустрічається на вітринах або в каталогах інтернет-магазинів. Та останнє десятиліття популяризувалися альтернативні засоби, які більш корисні для здоров’я. Це натуральна та органічна косметика, якій усе частіше віддають перевагу різні споживачі. Попит на такі засоби пояснюється їхнім особливим складом. Пропонуємо дізнатися про те, що містить у собі натуральна косметика.

Вітаміни

Наявність вітамінів у косметиці допомагає підтримувати шкіру в хорошому стані роками. Їхній дефіцит може сприяти утворенню різних уражень. Натуральна косметика містить багато жирових і водорозчинних вітамінів. Це зумовлено ​​наявністю масел і рослинних екстрактів, у яких вітаміни є природними. Таким чином, сама основа продукту дозволяє нам доповнити відсутні вітаміни. Косметика Sue містить багато вітамінів і інших речовин, які позитивно впливають на стан шкіри.

Також завдяки холодному пресуванню олії вдається зберегти всі жиророзчинні вітаміни у найкращому вигляді. Звичайна косметика часто доповнюється різними вітамінами, та їхня активність і стабільність зазвичай значно нижчі.

Ефірні олії та ароматизатори

Вони мають сильну дію на шкіру, оскільки містять високу концентрацію активних речовин. Однак їхня ефективність залежить від якості використовуваної олії. Ефірні олії – частий інгредієнт натуральної косметики завдяки тому, що:

Універсально діють і збільшують довговічність продукту.

Легко проникають у шкіру й дозволяють швидко досягти задовільних косметичних ефектів.

Сприяють проникненню інших активних інгредієнтів, присутніх у косметичному засобі.

Виявляють антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальні властивості та прискорюють загоєння.

Мають багато варіантів використання, адже ідеально підходять для зрілої, сухої, чутливої, жирної та схильної до вугрів шкіри.

Надають готовому продукту гарний природний аромат.

У випадку зі звичайною косметикою ефірні олії є рідкісним інгредієнтом. Це пов’язано з тим, що якісну олію використовувати доволі дорого. Замість природного запаху, який може дати нам олія, застосовуються синтетичні ароматизатори, які часто спричинюють алергію. Якщо косметична основа містить багато синтетичних інгредієнтів низької якості, то навіть ефірні олії можуть погіршити зовнішній вигляд нашої шкіри. Це пов’язано зі здатністю збільшувати проникнення інших інгредієнтів крему до шкіри.

У випадку інгредієнтів зі значною кількістю хімічних речовин, вони будуть легше проникати в шкіру. Тому, купуючи косметику з ефірними оліями, краще вибирати засоби на основі лише органічних базових інгредієнтів. Тоді значно більше шансів досягти бажаного ефекту.

Загусники

Згущувачі в косметиці відповідають за належну консистенцію продукту. Вони дозволяють отримати косметику з відповідними сенсорними властивостями. Органічні загусники використовуються в натуральній косметиці. Найбільш часто – це природні смоли та полімери. Вони дозволяють отримати потрібну консистенцію продукту без необхідності додавати інші синтетичні загусники. Вони не здійснюють негативного впливу на шкіру. А звичайна косметика навпаки використовує синтетичні загусники, такі як полімери акрилової кислоти чи суміші природних і синтетичних.

Це одні з основних складників натуральної косметики. Сподіваємося, вам буде легше зробити вибір, зважаючи на їхні особливості та вплив на шкіру. Хай вам вдасться отримати бажаний результат завдяки вдало підібраним засобам!