1. Новини Закарпаття

Керамічна плитка в інтер’єрі

Керамічна плитка відіграє велику роль в оздобленні інтер’єра. В першу чергу вона надійно захищає стіни від природного зносу, а также від дії вологи, бруду. По-друге, вносить в інтер’єр особливу нотку шарма і спокою, гармонії. Стіни, оздоблені керамічною плиткою, виглядають набагато привабливіше. Особлива, якщо ваш вибір – це плитка в Alfa deluxe, яка вражає своєю красою та оригінальністю.

Де використовується керамічна плитка?

Варто відзначити, що даний матеріал настільки універсальний, що він використовуються для любого приміщення. Найчастіше оздоблюються такі кімнати:

  • Ванна: підлога, стіни;
  • Кухня: підлога, «фартух»;
  • Коридор: підлога;
  • Внутрішні і зовнішні сходи;
  • Басейни;
  • Громадські місця.

Види керамічної плитки

Вся керамічна плитка поділяється на декілька класів. Розподіл відбувається по таким критеріям:

  • Матеріал виготовлення: кераміка, клінкер, керамограніт;
  • Структура поверхні: глазурована, неглазурована, полірована, напівполірована, структурна;
  • Призначення: стінова, підлогова, декор (фриз, цоколь);
  • Розмір: 10х600мм – 898х1200мм.

До того ж настінна плитка для ванної кімнати буде відрізнятися від настінної плитки для кухні. Основна відмінність – клас стирання, стійкість до вологи. Незалежно від того, яку плитку ви купуєте: дорогу чи дешеву, завжди потрібно враховувати її експлуатаційні характеристики. На скільки її параметри та зовнішній вигляд відповідає вашим вимогам. Наприклад, пресована плитка відрізняється довгим терміном служби. Для відкритих місць, де відбувається постійний потік повітря, варто придбати морозостійкі види плитки.

Окремо потрібно відзначити і широку гамму кольорів, орнаментів. Вибір – індивідуальний і залежить від особистих смаків, стилю інтер’єра .

Керамічна плитка під дерево: вишуканість в інтер’єрі

Особливо вишукано в інтер’єрі виглядає керамічна плитка під дерево, яка вносить особливу атмосферу гармонії. Вона нагадує поверхню натуральної деревини: схожість дуже велика. Така плитка може імітувати дошки дуба, ясеня, горіха чи червоного дерева. Обирайте, що вам більше до смаку: світла чи темна текстура.

На відміну від дерева плитка на потребує особливого догляду: вона довгий час зберігає свою функціональність, стійкість до вологи та морозу. Плитка під дерево – це вишуканий прийом в оздобленні інтер’єра кухні, ванної, коридора, який ніколи не старіє і завжди актуальний.  

Такий оздоблюваний матеріал найкраще передає природній вигляд стін і підходить під любий стиль: плитка під дерево актуальна для стилю прованс, кантрі, класика, модерн, лофт.