1. Новини Закарпаття

Піца та суші від Авокадо в Тернополі

В наші дні онлайн-замовлення - це рятівний круг для ресторанів, і важко заперечувати переваги використання власної системи онлайн-замовлень. Наприклад, суші https://sushi.te.ua/boxes/.

Ще до того, як COVID-19 почався, гості вже натовпами рухалися до онлайн-замовлення. Згідно з результатами опитування Національної асоціації ресторанів, 60% всіх продажів ресторанів і ресторанів громадського харчування були винос, проїзний і доставка назад в жовтні 2019 року. Навесні 2020 року закони, які змушують ресторани пропонувати тільки харчування поза приміщеннями, привели до зниження доходів на 68% по всій країні.

Але сьогодні, через понад рік після пандемії, багато ресторанів всім серцем прийняли онлайн-замовлення - і вони знають, що він тут, щоб залишитися, навіть коли локальне харчування повертається до нормального рівня. Наприклад, можна замовити супи і салати https://sushi.te.ua/supi--salati/. Протягом цього року, навіть перед обличчям величезних перешкод, власники ресторанів і робочі адаптувалися. Вони повернулись до доставки та пікапу на тротуарі, скоригували меню і стиль обслуговування і зробили все можливе, щоб зберегти свій бізнес на плаву, зберігаючи при цьому своїх співробітників в безпеці.

Після важкого року ресторанне полегшення вже не за горами. Це світло в кінці довгого темного тунелю для незалежних ресторанів. Проте, ми передбачаємо, що багато ресторанів збережуть свій недавно придбаний акцент на доставку і винос в майбутньому. Наприклад, напої https://sushi.te.ua/drinks/. Ресторани, які віддають перевагу використовувати власне програмне забезпечення для онлайн-замовлень через свою систему торгових точок, бачать багато переваг у порівнянні з тими, хто використовує виключно сторонні програми-агрегатори доставки. Ці переваги включають в себе можливість збирати інформацію про окремих клієнтів, можливість створювати користувальницький досвід і інтерфейс, а також, найголовніше, можливість зберегти весь прибуток від доставки їжі без будь-яких 15-30% комісійних, виплачуваних третій стороні.

Зберігайте безпеку

Якщо ви все ще виконуєте замовлення на житло на місці і частіше залишаєтеся вдома в результаті пандемії, ви можете задатися питанням: Чи можу я як і раніше замовляти їжу або доставку продуктів? І чи безпечно це? На даний момент відповідь ствердна: багато ресторанів все ще відкриті для доставки їжі, а такі служби доставки продуктів.

В даний час немає ніяких доказів того, що новий коронавірус може передаватися через продукти харчування або харчову упаковку, за даними Центрів з профілактики та контролю захворювань і Управління з контролю за продуктами харчування і ліками, хоча відомо, що мікроби живуть на поверхні до дев'яти днів. Це означає, що вам також не потрібно занадто турбуватися про те, що хворий шеф-кухар передасть його вам через вашу їжу, за словами епідеміолога Це особливо вірно для приготовленої їжі. Якщо ви замовили щось холодне, наприклад салат, і шеф-кухар чхнув на нього, може виникнути певний ризик. Але якщо з їжею звертатися належним чином, шансів на проблему має бути небагато.