1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Новини партнерів

На які критерії по вибору фарб варто звернути увагу?

Новини партнерів Без регіону (не видаляти!) 0

На які критерії по вибору фарб варто звернути увагу?

Фарби для фарбування стін потрібні при ремонтних і будівельних роботах. Завдяки цим будматеріалам, є можливість зробити стіни не тільки рівними, але і красивими - надати їм актуального зовнішнього вигляду. Крім цього, щоб обрати фарби у Львові, слід розуміти і розбиратися в їх різновидах. Наприклад, купити фарби у Львові можна в спеціалізованому інтернет-магазині, де професіонали своєї справи точно допоможуть зробити правильний вибір і проконсультують з усіх питань із задоволенням.

Як зробити правильний вибір?

Серед основних різновидів фарб для стін, слід виділити наступні:

  1. Водорозчинні. Сьогодні у них є інша назва - водоемульсійні. Цей вид включає те, що у фарби відрізняється склад складовими компонентами. Наприклад, перевагами є те, що такі фарби швидко висихають, відмінно колеруются, абсолютно не видають ніякого зайвого запаху, ну і звичайно ж лягають ідеально фактично на будь-які поверхні.
  2. Акрилові. Склад цієї фарби складається зі специфічних смол. Вони в свою чергу здатні зробити таку собі тоненьку плівку, яка повністю стійка до води, вологи і навіть механічних впливів. При цьому не можна забувати, що подібні фарби відмінно використовувати для приміщень, де висока вологість. В принципі, лягає склад на різні поверхні.
  3. Латексні. Такі фарби вважаються водними емульсіями. Їх виготовляють з латексного сополімеру. Тому варто підкреслити їх плюси - міцність, водостійкість, висока вартість. Звичайно ж, що завдяки цій фарбі можна спокійно пофарбувати кімнату, де підвищена волога, ну і нанести в якості декору на різні поверхні.
  4. Силіконові. Так як подібні фарби популярні, варто звернути увагу на те, що їх роблять виключно з силіконових смол. У той же час, такими фарбами можна фарбувати не тільки внутрішні стіни, але і фасад будівлі. Варто враховувати плюси - стійкість до ультрафіолетових променів, термостійкість, антисептичну властивість. Правда, висока ціна - невеликий мінус.

При виборі фарб слід зрозуміти, наскільки агресивне середовище в приміщенні і зовні, ну і вже відштовхуватися при виборі лакофарбового покриття саме з цих особливостей.

Найсвіжіші новини: