1. Новини Закарпаття

Електрогрилі Тефаль – швидке приготування корисних страв

Хочеться смачного м'яса-гриль, але не вистачає часу на його приготування чи заважає погана погода? Нові Грили Тефаль дозволяють готувати вдома, і не важливо дощ за вікном чи сніг.

Техніка від Tefal давно знайома кожному. Адже цей бренд відрізняється високою якістю своїх товарів і довготривалою гарантію на них. Електрогрилі від цієї торгової марки споживачі оцінили нещодавно. Це багатофункціональні прилади з таймером, термостатом та іншими опціями, що дозволяють приготувати найсмачніше барбекю з м'яса, риби чи овочів. Такі страви не лише смачні, а ще й корисні.

Топ-3 найпопулярніших грилей Teфаль

Найцікавіші моделі TEFAL:

  • OPTIGRILL ELITE XL GS760D30 – розрахований на 6-8 порцій, цей розумний гриль сам аналізує товщину продукту і обирає оптимальну температуру і час приготування, має 16 автоматичних режимів;
  • OPTIGRILL ELITE GC750 – простий у використанні, може приготувати страви ресторанної якості, має 12 різних програм;
  • OPTIGRILL GC712 – оснащений системою індикаторів готовності страв, має 6 автоматичних програм і 4 додаткових ручних режими приготування, підходить як для м'яса з кров’ю, так і для повного прожарювання.

Вся техніка виготовлена із нержавіючою сталі, з елементами із термопластику. Змінні частини (піддони так інше) можна мити в посудомийній машині.  Електрогрилі мають сучасний дизайн і компактні розміри, тому стануть доповненням будь-якої кухні, також їх зручно транспортувати для приготування барбекю на дачі чи в іншому місці.

Завдяки електрогрилям Тефаль не треба контролювати процес приготування їжі, достатньо викласти продукти на гриль, обрати програму та очікувати страву, відпочивати с родиною чи друзями.

Де замовити електрогрилі TEFAL

Замовити прилади за помірною ціною можна на офіційному сайті виробника в Україні. Замовлення саме в офіційних представників дає певні переваги, це і гарантії якості товарів, а також ремонт та обмін згідно з європейськими стандартами обслуговування.

В офіційних дистриб'юторів можна замовити як бюджетні грилі від Тефаль з мінімальним набором функцій, так і грилі категорії преміум. Також є можливість придбати фірмовий посуд від бренду та інші прилади для кухні.

Грилі від TEFAL – це не лише якість, а ще й смачні, неперевершені страви, які на смак не поступаються стравам кращих шеф-кухарів світу.