1. Новини Закарпаття

Солом’яний бичок українською мовою - українська народна казка про тварин

Казки віддавна стали незамінними помічниками для розвитку дитячого мислення. Чарівні вигадані образи допомагають малюку пробудити потік думки, фантазії, творчої уяви. Історія Солом’яний бичок українською мовою познайомить малятко з тваринами, які живуть у лісі, а також з деякими свійськими тваринами. Діти віком від 2-х років мають вчитися розрізняти різні поняття та повинні більше дізнаватися про довкілля.

У кожній казці є щось чарівне, незвичайне. Книга Cолом’яний бичок українською мовою розповідає продиво, яке одного разу трапилося з дідом та бабою.Школа життя у бідності змушує людину мислити ширше, іноді - нестандартно. Саме тому бабці прийшла ідея зробити солом’яного бичка.

Cолом’яний бичок українською мовою та «гостинна» хатинка баби й діда: усім відомо, що трапилося з тваринами, яким потрібна була смола від бичка за будь-яку ціну. Дружньою зграйкою вони опинилися в льоху й слухали, як дід гострить ножа. Щоб дізнатися, як саме солом’яний бичок врятував діда й бабу від бідності, варто купити українську народну казку.

Солом’яний бичок українською мовою, серія «Кращі українські казки»

Казки та розвивальні книжки на картоні — надзвичайно цікава знахідка для дитини в ранньому віці. Книги мають привабливе оформлення: хвиляста форма сторінок, якісний картон, який відповідає санітарним нормам, яскраві малюнки — доповнюють й урізноманітнюють загальновідомий сюжет. Над художнім оформленням книжечки працювала Любов Єрьоміна.

Солом’яний бичок українською мовою може стати однією з улюблених казок вашого дошколярика:

  1. Зручно тримати в руках: дитина зможе самостійно переглядати книгу, заокруглена форма сторінок робота з книгою безпечна.
  2. Яскраві масштабні ілюстрації зацікавлюють та активізують розумову роботу дитини.
  3. Українська казка сприяє емоційному піднесенню, запам’ятовуванню та розвитку асоціативного мислення.
  4. Казка Cолом’яний бичок українською мовою дає можливість дітям поміркувати разом із дорослими, пограти у творчі ігри. У віці 2-х років активно формується словниковий запас, тому варто залучати малюка до діалогу й обговорень.

Для того, щоб задовольнити потреби маленького читача, видавництво Школа активно пропонує серію «Кращі українські казки», урізноманітнює тематику розвивально-пізнавальних видань для дошкільнят. Вони налічують близько 26 серій: від віршиків до букварів. На сайті видавництва можна переглянути внутрішнє оформлення й малюнки, ціни на дитячі книжечки, детальніше ознайомитися з кожною серією, почитати відгуки. Доставка в межах України від 400 грн безкоштовна.