1. Новини Закарпаття

Найкращі смакові поєднання в піці

Якщо ви любитель піци, то безсумнівно, знаєте, що правильна кількість сиру та начинки є ключовим для ароматної піци. Але як же вибрати правильний сир, топпінг (начинку)?

Правильний сир для піци

Без сумніву, Моцарелла очолює список. Однак існує безліч різновидів, за якими можна створити улюблену піцу. Від твердого і сухого італійського сиру, як пармезан або пекорино, до вершкового козячого сиру, окремо або в поєднанні. Сири розкривають неймовірне поєднання смаку. Міцні та гострі сорти додадуть вишуканого смаку в поєднанні з інгредієнтами. Ви можете це все скуштувати. Важливо! Правильна доставка піци Рівне пишається, що має чудову піцерію LА П'ЄЦ!

Поєднання начинки

Класичні поєднання - це завжди хороший варіант для задоволення навіть найвибагливіших любителів піци, і ви просто не можете помилитися з моцарелою-помідором-базиліком або пепероні-моцарелою. Можливостей безліч, але аромат умамі (5 смак) з сиру доповнюється начинкою. Навіть якщо вам подобаються сміливі смаки, такі як шинка-ананасовий чилі. Завжди можна надихатися місцевими інгредієнтами, і при цьому залишатися вірним італійській кухні. Наприклад, ви можете додати свіже листя коріандру замість базиліка і відчути магію. Найкраща піца в Рівному подбає, щоб ви насолодилися смаком.

Сирні комбінації, які ви можете спробувати

Правильна комбінація визначається на основі вмісту жиру, вологості або типу молока, що використовується для отримання бажаного смакового профілю. Не існує жорстких правил, що визначають співвідношення, але поєднання, яке працює дуже добре, - це сир Моцарела-Чеддер-Монтерей Джек або Пармезан-Моцарела-Козячий сир. Останнім часом використання копченого сиру стало відкриттям для жанру піци. Сир повинен доповнювати топінг за смаковим профілем і скоринку.

Правильне співвідношення сиру та начинки

Основа - велика кількість сиру повинна становити 1/4 кількості начинки. Вона має бути рівномірно розподілено і не перебивати решту інгредієнтів. Рівномірне розтікання сиру гарантує однаковий смак кожного шматочка.

Щоб відчути неповторний смак свіжої духмяної піци, переходьте за посиланням та замовляйте! https://lapiec-pizza.rv.ua/

LА П'ЄЦ декілька років тому вийшли на сцену і довели, що ви можете отримати чудову піцу для гурманів доставлену швидко…. це концепція, розроблена групою людей, які обожнюють піцу, так як і ви! LА П'ЄЦ придумали, як приготувати смачну піцу для гурманів, а також забезпечити відмінне та швидке обслуговування! Вони вдосконалили науку про швидку доставку піци шляхом навчання та експериментів. Ніколи більше вам не доведеться вибирати між якісною піцою та швидким, чудовим сервісом.