1. Новини Закарпаття

Пуер: особливості напою та його переваги для організму

Чайні церемонії були поширені ще декілька століть тому назад. Ще здавна до цього відносилися дуже серйозно, а деякі країни навіть у сучасному світі продовжують слідувати традиціям минулого. Купити чай пуер для власної церемонії можна у представленому магазині.

Що таке пуер і його особливості

Пуер – відомий ферментований чай, який користується попитом у всьому світі. Особливу популярність заробив завдяки своїй незвичній технології виробництва. Принцип її построєний на тому, що зібрані листя піддаються процесу ферментації, який призводить до натурального або штучного старіння. Завдяки такому способу обробці, чай повністю змінює свою смакові та ароматні властивості, тим самим напій отримує незвичні характеристики.

Корисні властивості

Окрім своїх незвичних характеристик, пуер отримав поширеність через власні користі властивості. Ще в прадавні часи, люди використовували цей напій, як еліксир здоров’я та краси. Багаторічні досліди вчених довели, що пуер позитивно впливає на організм в цілому. До переваг такого чаю відносять:

  1. Гарне очищення від токсинів. Чайний напій має гарний очищаючий ефект. Регулярне його вживання виводить всі шкідливі токсини із організму, тим самим покращується самопочуття та зовнішній вигляд, бо саме патогенні мікроорганізми впливають на появу акне та нездорового кольору обличчя.
  2. Зниження рівня холестерину. Пуер зменшує кількість холестерину, тим самим зменшується навантаження на серцево-судину систему та покращується робота внутрішніх органів. Крім того, регулярне вживання цього чайного напою зменшує риск появи холестеринових бляшок.
  3. Покращення роботи шлунково-кишкового тракту. Чай покращує роботу підшлункової залози та відновлює клітині печінки. Крім того, наявність особливих ферментів у складі, позитивно впливають на роботу шлунку, покращуючи його мікроклімат та запобігають появі запорів.
  4. Нормалізація ваги. Як показували досліди, групи людей із зайвою вагою, що приймали чай пуер на регулярній основі, змогли втратити до 5 кг зайвої ваги. Саме через такий ефект, багато лікарів рекомендують вживати цей напій для зменшення ваги.

Як вживати чай

Для того щоб насолоджуватися всіма смаковими та ароматними властивостями чаю, потрібно правильно його заварювати. Особливість його в тому, що звичайного кип’ятку буде замало. Найпростіший варіант заварювання пуеру полягає в тому, що на 150 мл води беруть 10-20 г сухої суміші. Воду нагрівають, але не доводять до кипіння. Цією рідиною заливають чай і одразу ж зливають, щоб прибрати сирість. Після цього чай знов наповнюють гарячою водою, і залишають на 10 хвилин. Чай готовий до вживання. Кава і чай інтернет магазин пропонує широкий вибір цього чаю.