1. Новини Закарпаття

Яка медтехніка зараз найпопулярніша і чому вона може знадобитися у будь-який час, на що звернути увагу при її виборі?

На сьогодні люди постійно купують медичну техніку для себе, щоб користуватися в домашніх умовах. Популярна медтехніка це прилади, що дозволяють вирішувати поточні проблеми громадян. Список затребуваних приладів і медичної техніки великий, тому важливо спочатку визначити проблему і тільки потім підбирати потрібний апарат для виміру потрібних показників або підручні пристрої для реабілітації.

Що ж найчастіше купують з медтехніки сьогодні?

Серед самих популярної медтехніки варто відмітити:

  1. Тонометр. Ринок рясніє апаратами по виміру тиску. Вони можуть бути механічними, напівавтоматичними і повністю автоматичними.
  2. Прилади для виміру цукру в крові - глюкометри і супутні аксесуари. Це також один з самих затребуваних приладів, актуальних для хворих діабетом.
  3. Термометри електронні - швидка можливість виміряти температуру тіла в теперішньому моменті.
  4. Масажери різних видів залежно від нюансів пристрою, а також від призначення.
  5. Кварцеві і ультрафіолетові опромінювачі затребувані в якості гарантованої дезинфекції приміщень. Це актуальний прилад як для поліклінік, так і для масажних і інших лікарських кабінетів, а також для будинку.
  6. Інгалятори. Прилади для профілактики астматичних нападів і для екстреної допомоги астматикам на момент нападу бронхіальної астми.
  7. Прилади для магнітотерапії. Ці апарати більше затребувані клініками для проведення фізіотерапевтичних процедур.
  8. Вимірники пульсу (пульсометри)

9.Ортопедичні прилади, які є допоміжними для лежачих хворих з ушкодженнями хребта. Це всілякі коляски і тренажери дозволяють поставити на ноги людей з порушеннями опорно-рухового апарату.

До числа популярних апаратів медтехніки відносяться також косметичні і гігієнічні прилади. Усі вони покликані допомогти відновити втрачену красу і здоров'я, полегшити відхід за важкими хворими. Важливий момент - це доступність потрібного приладу.

Придбаваючи потрібну медтехніку в особисте користування, можна уникнути щоденних відвідувань лікарів в поліклініці або в лікарні.