1. Новини Закарпаття

Компанія Meest виділила громаді Львова близько 300 тисяч доларів, на підтримку соціальних проєктів

На даний момент, компанія активно підтримує та допомагає рідному місту. Варто зазначити, що розвиток міста дуже сильно залежить від його жителів. Один з найяскравіших прикладів такої взаємодії в Україні це місто Львів. Місцеві підприємці, IT-спеціалісти та митці об’єднуються, щоб зробити все можливе для створення комфортних умов у місті. Тобто та частина населення, яка бере активну участь у громадському житті міста, саме тому Львів вважається одним з найбільш активних центрів України.

На сьогоднішній день Meest активно підтримує цю позицію. У поточному році, компанія виділила вже близько 300 тисяч доларів громаді Львова, для втілення в життя деяких проєктів соціального значення.

Варто зазначити, що на даний час, громада Львова як ніколи потребує підтримки для реалізації проєктів соціального значення. Зокрема у сфері охорони здоров'я, соціально-культурного розвитку та розвитку спорту. Meest хоче, щоб допомога була використана львів'янами максимально ефективно. Компанія заявила про те, що їх співпраця з виконавчими органами влади міста Львова має стати фундаментом, для визначення потреб і їх реалізації в розвитку громади — на цьому наголосив президент компанії Meest.

Насправді, це не перша така соціальна ініціатива від компанії Meest. В 2020 році, вони виділили понад 20 мільйонів гривень для закупівлі медичних препаратів та обладнання для лікарень. Також до Львова було доставлено експрес-тести, ліки та кисневі концентратори. Варто зазначити, що за 2021 рік, компанія змогла профінансувати закупку та доставку до лікарні швидкої медичної допомоги сучасного хірургічного робота да Вінчі.

Попри те, що Meest працює на ринку логістики вже понад 30 років і пропонує свої послуги в десятках країн, головний офіс компанії незмінно розташований у місті Львів. Саме тут компанія створює нові робочі місця та сплачує податки в бюджет міста, а ще регулярно допомагає місту своїми соціальними ініціативами. На думку президента Meest Ростислава Кісіля, наразі бізнес має став партнером для громади Львова у реалізації нових соціальних проєктів. Це надзвичайно важливо, адже коронавірус обмежив бюджет міста у власних видатках на певних цілях та програмах.

У прес-службі компанії Meest заявили, що такі соціальні ініціативи, можуть стати гарним прикладом для іншого бізнесу, який спеціалізуються на питаннях реалізації стратегії соціальної відповідальності, перед львівською громадою.