1. Новини Закарпаття

З чого почати торгівлю на Форексі: корисні матеріали для вивчення

Торгівля на Форекс – це вигідне інвестування грошових коштів. Але, навіть не дивлячись на привабливі рекламні ролики, початківцю у цій справі потрібно мати хоч мінімальний теоретичний багаж знань. Для швидкого та ефективного розвитку, використовують різноманітні книжки. Гарний приклад такої літератури – «Як бачити та передбачувати ринок: Фундаментальні індикатори Форекс» Костянтин Кондаков. Придбати цю книгу можна на сайті: https://stylus.ua/otzivy-konstantin-kondakov-kak-videt-i-predvidet-rynok-fundamentalnye-indikatory-foreks-p446905c12492.html.

Історія автора та найкращі книги по торгівлі

Костянтин Кондаков народився 10 червня 1982 року в звичайній сім’ї. З дитинства захоплювався математикою та інформаційними технологіями, тому має три вищі освіти по спеціальності «Менеджмент організацій», «Адміністративний менеджмент» та «Економіка».

Свою кар’єру у торгівлі розпочав в 2004-2006 року. Саме в цей час Костянтин почав пробувати себе у ролі трейдера та фінансового аналітика. Більш про це є на сайті: https://www.peoples.ru/undertake/finans/konstantin_kondakov/. Починаючи з 2006 року активно вивчав фінансовий ринок. Цей аналіз допоміг йому в закладанні фундаменту для своєї основної кар’єри.

Після інтенсивного та детального вивчення ринку, чоловік у 2011 році представив свою першу книгу «Вчимося заробляти на FOREX». Ця книга розповідає всі основні моменти торгівлі, які допоможуть як початківцям, так і професіоналам, тому що мають дуже багато корисних порад.

Окрім цієї книги, у роботі на валютному ринку допоможуть наступні твори:

  1. «Психологія трейдингу або як приручити ринок Форекс?». В ній зібрана актуальна інформація про роботу ринку, психологію трейдерства та гарні приклади із життя самого автора. Інформація представлена максимально зрозуміло та просто у вигляді таблиць, графіків та пояснень.
  2. «Як бачити та передбачувати ринок: Фундаментальні індикатори Форекс». Ще одна гарна книга, яка являє собою найбільш точний посібник по фундаментальному аналізу для трейдерів, які працюють на ринку Форекс. Підходить як для початківців, так і для професіоналів, які бажають поліпшити свої навички.

Дізнатися більше про новини ринку та Костянтина Кондакова можна на сайті: https://www.rbc.ua/rus/tag/konstantin-kondakov-12042012.