1. Новини Закарпаття

Пасажирські перевезення Львів

Замовлення автобуса у Львові, це найзручніший спосіб транспортування досить великої кількості людей

Замовлення автобуса у Львові, це найзручніший спосіб транспортування досить великої кількості людей

Сьогодні практично кожний має особисте авто, але не завжди є можливість або бажання його використовувати. Якщо ви очікуєте приїзду великої кількості гостей, то легковий автомобіль може не впоратися з навантаженням. Але не варто впадати у відчай, вихід є – нерегулярні пасажирські перевезення у Львові!

Для чого потрібні пасажирські перевезення?

Дана послуга дуже популярна, оскільки сьогоднішній ритм життя змушує людину постійно рухатися. Це стосується як повсякденних поїздок, так і переміщень в особливих випадках. Пасажирські перевезення Львів найчастіше замовляють для:

 • обслуговування весіль та інших церемоній з великою кількістю гостей;
 • підвезення гостей на будь-яке свято;
 • обслуговування корпоративів;
 • для виїзду за місто великою компанією;
 • організації екскурсій;
 • для ділових поїздок та інше.

Тепер не потрібно турбуватися, що хтось заблукає або не прийде вчасно – досить назвати час та місце зустрічі учасникам поїздки і досвідчений водій швидко всіх доставить за вказаною адресою.

Переваги оренди автобуса

Замовлення автобуса у Львові, це найзручніший спосіб транспортування досить великої кількості людей. З першого погляду здається, що використовувати своє авто буде куди вигідніше, але це не так! Насправді оренда транспортного засобу має велику кількість переваг:

 • автобуси оснащені всім необхідним для комфортабельної поїздки;
 • водії мають великий стаж їзди за кермом;
 • немає потреби індивідуально для кожного учасника поїздки складати маршрут – досить назвати час та місце, звідки буде виїзд;
 • можна змінити маршрут вже під час оренди, якщо виникне така потреба.

Сьогодні можна обрати для пасажирських перевезень будь-який транспортний засіб. Наприклад, якщо ваша група не така вже й велика, можна орендувати мікроавтобус – це буде зручніше та дешевше. Все залежить тільки від кількості осіб.

Безпека понад усе

У будь-яких ситуаціях на першому місці завжди стоїть безпека. При оренді автобуса для пасажирських перевезень вам абсолютно нема про що турбуватися – у високому рівні надання послуг в першу чергу зацікавлений сам перевізник, адже від цього залежить не тільки його зарплата, а й репутація.

За кермом знаходяться тільки досвідчені шофери, для яких їзда – справжнє задоволення. Вони прекрасно знають, як керувати транспортним засобом і швидко та комфортно доставлять вас в будь-яке місце Львова.

Автобуси регулярно проходять техогляди, за їх станом ретельно стежать. Від цього залежить не тільки ваша безпека, але і безпека водія, який несе повну відповідальність за те, що відбувається в дорозі.

Як замовити пасажирські перевезення у Львові

Трансфер пасажирів підходить для будь-якого формату заходу. Можливо, ви неочікувано вирішили з колегами відзначити за містом вдале завершення проекту, або ж вже давно планували з'їздити до Львова на екскурсію. У будь-якому випадку оренда автобуса стане прекрасним рішенням, як дістатися до потрібного місця.

Перше, що потрібно знати – кількість пасажирів, щоб визначитися з типом автобуса. Далі залишилося тільки знайти відповідне оголошення і домовитися з водієм.

При оформленні замовлення обов'язково обговоріть з перевізником наступні моменти:

 • кількість осіб і умови в автобусах (наприклад, якщо вам потрібен Інтернет, уточніть, чи є в транспортному засобі вай-фай);
 • дату та точний час;
 • маршрут та тривалість поїздки;
 • вартість оренди.

Коли всі питання вирішені та всіх все влаштовує, залишається тільки попередити учасників подорожі про місце зустрічі.

Вартість перевезень

Багато хто думає, що оренда автобуса доступна тільки власникам фірм, корпорацій або просто забезпеченим людям. Насправді це не так – ціна на трансфер досить демократична і доступна абсолютно кожному.

Є кілька факторів, які впливають на вартість замовлення пасажирських перевезень:

 • клас і тип автобуса (мікроавтобус або звичайний);
 • тривалість поїздки;
 • маршрут.

Чим довшою буде ваша поїздка, і чим дорожче автобус ви оберете, тим вище буде ціна на послуги перевізника. Проте, якою б тривалою не була подорож на орендованому автобусі, вона все одно буде вигіднішою, ніж використання особистої легкової машини. Потурбуйтесь про свій комфорт заздалегідь і забудьте про проблеми з дорогою – довірте перевезення професіоналам.