1. Новини Закарпаття

ТОП 5 ЧОЛОВІЧОГО ВИШИТОГО ОДЯГУ

⭐Купити чоловічий одяг з вишивкою ✅Магазин вишиванок ❖КРАМНИЦЯ❖ВИШИТОГО❖ОДЯГУ❖ ☎+380973446410 ☎+380957539071 ✅Інтернет-магазин українського та патріотичного одягу ✅➤Заказ на сайті kram.kr.ua 24/7 ➤Куп

⭐Купити чоловічий одяг з вишивкою ✅Магазин вишиванок ❖КРАМНИЦЯ❖ВИШИТОГО❖ОДЯГУ❖ ☎+380973446410 ☎+380957539071 ✅Інтернет-магазин українського та патріотичного одягу ✅➤Заказ на сайті kram.kr.ua 24/7 ➤Куп

ТОП 5  ЧОЛОВІЧОГО ВИШИТОГО ОДЯГУ

Чому чоловіки в одязі з вишивкою виглядають престижніше?  Чоловічий вишитий одяг - лідер серед світових трендів. Якісна вишивка на одязі надає стилю, вартісності та респектабельності. Унікальним орнаментом може похизуватися майже кожна сорочка в Крамниці вишитого одягу. Попитом користуються і чоловічі сорочки класичного крою з елементами вишивки. Вони виглядають охайно і не кидаються в очі. Звісно, існують більш колоритні вишиванки з різноманітною яскравою вишивкою, а саме - дуб, колосся, геометричні орнаменти. Також сорочки різняться за кольоровою гамою: білі, сірі, чорні, зелені, блакитні, сині тощо. Білі більше підходять до урочистостей, інші кольори - універсальні. Але це не є догмою. Носити одяг з вишивкою можна щодня і будь-куди. 

Широке застосування набули футболки з вишивкою, вони красиві та оригінальні. Багатьом чоловікам подобається такий вид одягу через його зручність. 

Неабияку увагу виробники приділяють матеріалам, з яких виготовляють вишитий одяг. Футболки шиють з натуральної віскози чи бавовни. А для сорочок беруть льон, бавовну, та поплін. 

Чоловічі світшоти займають не останнє місце в гардеробі сучасного чоловіка. Світшоти прикрашені вишивкою та доповнюють образ чоловіка. Сучасні майстри комп'ютерної вишивки орієнтуються на світові тренди в розробці візерунків. На сайті Крамниці вишитого одягу ви маєте змогу здійснити онлайн примірку. Зручно! Точно! Пізнавально! Також на сайті можна замовити не тільки вишитий одяг, а і якісні штани та сорочки без вишивки українського виробництва. 

Наразі на сайті проводиться розпродаж чоловічих вишиванок зі знижкою до 50%. Ось такі  гарні новини для вас!

 

1. Футболки з вишивкою, (вишиті чоловічі футболки) різнокольорові поло. Агов налітай!

 

2. Сорочка з коротким рукавом спеціально для тебе! Орнамент від дуба до ромбів і трикутників - чоловічі вишиті сорочки (рукав короткий)

 

3. Сорочка з довгим рукавом вже чекає на тебе! Чоловічі вишиті сорочки (вишиванки чоловічі)

 

4. Світшоти з вишивкою. Сучасні орнаменти і колір  на будь-який смак!

5. Вишиті шкарпетки з геометричними фігурами  допонять любий вигляд поціновувача вишитого одягу. 

 

І головне, в сорочці з вишивкою ви будете себе почувати індивідуальністю. Вперед за вишиванкою в крамницю! Завітайте зараз до сайту, де придбайте жіночі вишиванки недорого!

СУЧАСНИЙ ВИШИТИЙ ОДЯГ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ