1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Що робити, коли придбав котика?

21
Без регіону (не видаляти!)

Що робити, коли придбав котика?

При покупці кота потрібно переконатися, що майбутній вихованець містився в хороших умовах. Це послужить гарантією того, що новий господар набуває здорову тварина.
Якщо в будинку у заводчика дотримується чистота і відсутні неприємні запахи, це говорить про правильний догляд за тваринами, який багато в чому забезпечує здоров'я вихованців.
Також, купуючи тварину, слід запитати у власника про те, які саме щеплення були зроблені вихованцеві та чим харчувався котик. Корми для котів бажано вибрати такі самі.

Не слід купувати котика, який побував у кількох господарів, так як через часті змін, тварина стає дратівливою, емоційно нестійким.
Про фізичний стан тварини можна судити по його зовнішньому вигляду. Здійснюючи покупку, потрібно уважно оглянути кошеня перед тим як заплатити гроші. Для цього слід взяти звірка на руки і провести долонею по його спині і боках. У здорової кішки не повинні випирати тазостегнові суглоби і хребет, вона повинна бути в міру угодованої, з м'якою, гладкою на дотик і густою шерстю, з сильними лапами без ознак кульгавості.

Якщо тварина чхає і кашляє, трясе головою і часто чеше вуха, це ознаки захворювання. Потрібно перевірити, чи немає у кота кліщів, бліх або будь-яких шкірних захворювань. Для цього слід в деяких місцях розсунути шерсть і оглянути шкіру. У хворого звірка на шкірі є почервоніння, розчухи, галявини або ранки. Про наявність бліх дізнаються по дрібним чорним точкам на шкірі і шерсті кошеня.

Потрібно підійти відповідально до вибору корму, мисочки, туалета та наповнювача, а також лежанки та кігтеточки. Все для котів це можна обрати в інтернет магазині зоотоварів за посиланням justzoo.com.ua.

Оглянути слід не тільки кошеня, а й його мати. Вона повинна бути здоровою і доглянутою. Також потрібно звернути увагу на поведінку матері кошеня, оскільки багато якостей і рис характеру звірята отримують від своєї матері.

Також потрібно ретельно оглянути вуха. Якщо в них є брудний наліт, швидше за все тварина заражене вушних кліщем. Біле тварина з блакитними очима слід обов'язково перевірити на глухоту. Для цього можна просто покликати звірка або різко грюкнути поруч з ним в долоні, спостерігаючи за його реакцією.
Якщо у кошеняти прикрите третя повіка, це може свідчити про будь-яке серйозне захворювання, наприклад, кон'юнктивіті або кератиті.

Потрібно пам'ятати, що в період адаптації кішки відчувають постійну напругу, тому слід уникати різких рухів і гучних звуків, які можуть налякати тварину.

Не можна змушувати кота робити що-небудь проти її волі, наприклад, виганяти із затишного куточка або контейнера або брати її на руки. Щоб вихованець швидше звикав до інших мешканців будинку і поступово привчався до нових правил поведінки, господар повинен постаратися приділяти йому більше часу.
Потрібно з моменту появи звірка в будинку проявляти турботу і увагу до нього. В результаті кошеня перейметься до людини довірою і стане грати з ним, що буде свідчити про те, що саме господар є найулюбленішим і близьким другом.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber