1. Новини Закарпаття

Сонцезахисті окуляри полароїд: конструктивні особливості та переваги

Літо завжди характеризується теплою погодою та яскравим сонцем. Багаторічні дослідження науковців із різних країн вже давно довели негативний вплив сонячного проміння на організм людини. Окрім онкології, теплових та сонячних ударів, літня яскравість також негативно впливає і на зір людей. Для того щоб захистити свої очі, використовують сонцезахисні окуляри polaroid.

Конструкція виробу

Негативний вплив ультрафіолетового випромінювання вже давно доведений. Окрім неприємних відчуттів та бажання зажмурити очі, сонячні промені також призводять до опіку та різних захворювань. Щоб себе захистити, використовують сонцезахисті окуляри. Але для того щоб очі були надійно захищенні, потрібно обирати тільки якісні моделі у перевірених виробників. Саме до таких відносять компанію Polaroid.

Цей бренд займається виготовленням сонцезахисних окулярів, та вважається лідером у цьому сегменті. Така популярність виробника повністю виправдана, тому що компанія, як одна з небагатьох, використовує при виготовлені лінз поляризаційний ефект.

Лінзи такого плану мають свої особливості. Вони складаються з декількох слоїв, всередині яких встановлено спеціальне поляризаційне покриття. Завдяки ньому, побачити можливо тільки прямі промені сонця. Всі горизонтальні засвіти, які з’являються на різноманітних об’єктах, повністю зникають. Ця можливість забезпечує більш комфортний бачення навколишнього світу.

Переваги сонцезахисних окулярів Polaroid

На відміну від звичайних сонцезахисних окулярів, моделі компанії Polaroid відрізняються наступними перевагами:

  1. Висока якість лінз. Завдяки використанню поляризаційного ефекту, людина отримує більш якісне та комфортне бачення навколишнього світу у літній день.
  2. Відповідність до європейських норм. Всі оригінальні окуляри від Polaroid відповідають вимогам європейської якості. Про це зазвичай каже маркування, яке є на кожному виробі.
  3. Повний захист від негативного ультрафіолетового проміння. Багатошаровість та використання поляризаційного ефекту повністю забезпечує захист від сонячного випромінювання.
  4. Довговічність та якість. Використання сучасних технологій робить окуляри надійними та довговічними в експлуатації.

Окуляри Polaroid – це гарний виріб для того щоб захистити очі від негативного ультрафіолетового впливу.